KODI Skins - en to nl_NL translation catalogue (208 entries)

[ctx: #31000]
en: Picture Channels
nl_NL: Kanalen voor afbeeldingen

[ctx: #31001]
en: Video Channels
nl_NL: Kanalen voor video's

[ctx: #31002]
en: Music Channels
nl_NL: muziek kanalen

[ctx: #31003]
en: Channels Directory
nl_NL: Kanalenlocatie

[ctx: #31004]
en: Last.fm
nl_NL: Last.FM

[ctx: #31005]
en: Cinema
nl_NL: Bioscoop

[ctx: #31006]
en: Shared
nl_NL: Gedeeld

[ctx: #31007]
en: PleXBMC settings
nl_NL: PleXBMC instellingen

[ctx: #31008]
en: Go Plex
nl_NL: Ga Plex

[ctx: #31009]
en: Go Kodi
nl_NL: Ga Kodi

[ctx: #31010]
en: Queue
nl_NL: Wachtrij

[ctx: #31011]
en: Recently Viewed
nl_NL: Recent bekeken

[ctx: #31012]
en: Recently Released
nl_NL: Recent uitgebracht

[ctx: #31013]
en: Recently Aired
nl_NL: Recent uitgezonden

[ctx: #31014]
en: On Deck
nl_NL: Aanwezig

[ctx: #31015]
en: Actor Info
nl_NL: Acteurinformatie

[ctx: #31016]
en: Director Info
nl_NL: Regisseurinformatie

[ctx: #31017]
en: Writer Info
nl_NL: Schrijverinformatie

[ctx: #31018]
en: Cover Wrap
nl_NL: Omslag

[ctx: #31019]
en: Enable Rss ticker on main screens (only in list views)
nl_NL: Activeer Rss-ticker op hoofdschermen (alleen in lijstweergaven)

[ctx: #31020]
en: Recently Added
nl_NL: Recent toegevoegd

[ctx: #31022]
en: Extended Info
nl_NL: Uitgebreide info

[ctx: #31023]
en: Similar Movies
nl_NL: Vergelijkbare films

[ctx: #31024]
en: MovieDB Users
nl_NL: MovieDB-gebruikers

[ctx: #31026]
en: Enable manual scrolling for plot & review
nl_NL: Activeer handmatige scrolling voor plot en recensie

[ctx: #31027]
en: Show Plot
nl_NL: Toon plot

[ctx: #31028]
en: Auto hide music playing infos
nl_NL: Automatisch muziek afspeelinformatie verbergen

[ctx: #31030]
en: Enable Kiosk Mode
nl_NL: Kioskmodus activeren (geen zijkantmenu's)

[ctx: #31031]
en: Disable media infos in Icon View
nl_NL: Media info's in pictogramweergave uitschakelen

[ctx: #31032]
en: Startup
nl_NL: Opstarten

[ctx: #31033]
en: Startup Screen Type
nl_NL: Opstart scherm type

[ctx: #31034]
en: Customize menu items and widgets
nl_NL: aanpassen menu items en widgets

[ctx: #31035]
en: Fuchsia
nl_NL: fuchsia

[ctx: #31036]
en: Violet
nl_NL: paars

[ctx: #31037]
en: Highlighted Colors
nl_NL: Benadrukte kleuren

[ctx: #31038]
en: Reset ALL skin settings to default values
nl_NL: Zet alle skin instellingen terug naar standaardwaarden

[ctx: #31039]
en: Root Folder of Music library
nl_NL: Basismap van muziekbibliotheek

[ctx: #31040]
en: Enable CdArt
nl_NL: Activeer CdArt

[ctx: #31041]
en: Enable Extra Fanart
nl_NL: Activeer Extra Fanart

[ctx: #31042]
en: Enable Clear Art
nl_NL: Activeer Clear Art

[ctx: #31043]
en: Root Folder of cdART Manager library
nl_NL: Basismap van CdArt beheer bibliotheek

[ctx: #31044]
en: Enable Clear Logo
nl_NL: Activeer Clear Logo

[ctx: #31045]
en: Customize PleXBMC menu items
nl_NL: Aanpassen pleXBC menu items

[ctx: #31046]
en: Startup delay in seconds
nl_NL: startvertraging in seconden

[ctx: #31047]
en: Color Sweep
nl_NL: kleur veeg

[ctx: #31048]
en: Visualization Presets
nl_NL: Visualisatie Standaardinstellingen

[ctx: #31049]
en: Settings Level
nl_NL: Instellingsniveau

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
nl_NL: Sorteer: Oplopend

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
nl_NL: Sorteer: Aflopend

[ctx: #31052]
en: Label
nl_NL: Platenlabel

[ctx: #31054]
en: Random Movie Fanart
nl_NL: Willekeurige filmfanart

[ctx: #31055]
en: Random TvShow Fanart
nl_NL: Willekeurige tv-seriefanart

[ctx: #31056]
en: Random Video Fanart
nl_NL: Willekeurige videofanart

[ctx: #31057]
en: Random Music Fanart
nl_NL: Willekeurige muziekfanart

[ctx: #31058]
en: Actual Weather Condition
nl_NL: Actuele weersconditie

[ctx: #31059]
en: Background
nl_NL: Achtergrond

[ctx: #31061]
en: Reset thumbnail
nl_NL: Herstel miniatuur

[ctx: #31062]
en: Reset background
nl_NL: Herstel achtergrond

[ctx: #31063]
en: Reset everything
nl_NL: Herstel alles

[ctx: #31064]
en: Set multi image background
nl_NL: Instellen meerder afbeeldingen achtergrond

[ctx: #31065]
en: Move left
nl_NL: Naar links

[ctx: #31066]
en: Move right
nl_NL: Naar Rechts

[ctx: #31067]
en: Custom Image
nl_NL: Aangepaste afbeelding

[ctx: #31068]
en: Custom Video
nl_NL: Aangepaste video

[ctx: #31069]
en: Startup Playlist
nl_NL: Opstarten afspeellijst

[ctx: #31070]
en: Custom Color
nl_NL: Aangepaste kleur

[ctx: #31071]
en: Random Global Fanart
nl_NL: Willekeurige algemene fanart

[ctx: #31072]
en: Random Picture Fanart
nl_NL: Willekeurige afbeelding fanart

[ctx: #31073]
en: Random Clip Fanart
nl_NL: Willekeurige clip fanart

[ctx: #31074]
en: Random Concert Fanart
nl_NL: willekeurige concert fanart

[ctx: #31075]
en: Enable Studio/Album Label Art
nl_NL: Activeer studio/album label art

[ctx: #31084]
en: Pixel format
nl_NL: Pixel formaat

[ctx: #31090]
en: Panel
nl_NL: Paneel

[ctx: #31091]
en: Large List
nl_NL: Grote lijst

[ctx: #31092]
en: Low List
nl_NL: Lage Lijst

[ctx: #31093]
en: Big Panel
nl_NL: Groot paneel

[ctx: #31094]
en: Banner List
nl_NL: Banner lijst

[ctx: #31095]
en: Card List
nl_NL: Kaart lijst

[ctx: #31096]
en: Slim List
nl_NL: Smalle lijst

[ctx: #31110]
en: Edit Background for Media Type
nl_NL: Achtergrond Beginschermknop Aanpassen

[ctx: #31113]
en: Single Image
nl_NL: Enkele afbeelding

[ctx: #31114]
en: Multi Image
nl_NL: Meerdere afbeeldingen

[ctx: #31133]
en: Subtitle Add-on
nl_NL: Ondertiteling Add-on

[ctx: #31292]
en: items
nl_NL: Items

[ctx: #31293]
en: Can not be customized
nl_NL: Kan niet worden aangepast

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
nl_NL: Gebruikt geheugen:

[ctx: #31322]
en: Aired
nl_NL: Uitgezonden

[ctx: #31323]
en: Most Loved Tracks
nl_NL: Meest Geliefde Nummer

[ctx: #31351]
en: Pause
nl_NL: Pauze

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
nl_NL: Vooruitspoelen

[ctx: #31354]
en: Rewind
nl_NL: Terugspoelen

[ctx: #31355]
en: Movie menu
nl_NL: Filmmenu

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
nl_NL: Download ondertitels

[ctx: #31357]
en: Local subtitle available
nl_NL: Lokale ondertitel beschikbaar

[ctx: #31390]
en: Ubuntu (Regular)
nl_NL: Ubuntu (standaard)

[ctx: #31392]
en: Ubuntu (Light)
nl_NL: Ubuntu (licht)

[ctx: #31393]
en: DejaVuSans (Regular)
nl_NL: DejaVuSans (Standaard)

[ctx: #31394]
en: MC360 (Regular)
nl_NL: MC360 (Standaard)

[ctx: #31395]
en: Arial (Regular)
nl_NL: Arial (Regulier)

[ctx: #31400]
en: Recommended Movies
nl_NL: Aanbevolen films

[ctx: #31401]
en: Recently Added Albums
nl_NL: Recent toegevoegde films

[ctx: #31402]
en: Recently Added Concerts
nl_NL: Recent toegevoegde concerten

[ctx: #31403]
en: Recently Added Clips
nl_NL: Recent toegevoegde clips

[ctx: #31404]
en: Recently Added Movies
nl_NL: recent toegevoegde films

[ctx: #31405]
en: In Progress Movies
nl_NL: Afspelende films

[ctx: #31406]
en: Random Movies
nl_NL: Willekeurige films

[ctx: #31407]
en: Recently Added Episodes
nl_NL: Recent toegevoegde afleveringen

[ctx: #31408]
en: In Progress Episodes
nl_NL: Afspelende afleveringen

[ctx: #31409]
en: Random Episodes
nl_NL: Willekeurige afleveringen

[ctx: #31410]
en: Random Albums
nl_NL: Willekeurige albums

[ctx: #31411]
en: Recently Added Concerts
nl_NL: Recent toegevoegde concerten

[ctx: #31412]
en: In Progress Concerts
nl_NL: Afspelende concerten

[ctx: #31413]
en: Random Concerts
nl_NL: willekeurige films

[ctx: #31414]
en: Recently Added Clips
nl_NL: Recent toegevoegde clips

[ctx: #31415]
en: In Progress Clips
nl_NL: Afspelende clips

[ctx: #31416]
en: Random Clips
nl_NL: Willekeurige clips

[ctx: #31417]
en: Recommended Episodes
nl_NL: Aanbevolen afleveringen

[ctx: #31501]
en: Scheduled Time
nl_NL: Geprogrammeerde tijd

[ctx: #31502]
en: All Movies
nl_NL: Alle films

[ctx: #31503]
en: Add Group
nl_NL: Groep toevoegen

[ctx: #31504]
en: Rename Group
nl_NL: Groep hernoemen

[ctx: #31505]
en: Delete Group
nl_NL: Groep verwijderen

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
nl_NL: Beschikbare[CR]Groepen

[ctx: #31507]
en: Movies homescreen button opens:
nl_NL: Films startschermknop opent:

[ctx: #31508]
en: Last Updated
nl_NL: Laatste update

[ctx: #31509]
en: Extras
nl_NL: Extra's

[ctx: #31510]
en: Timer Set
nl_NL: Timerinstelling

[ctx: #31511]
en: Artwork Downloader Solo
nl_NL: Artwork downloader enkel

[ctx: #31513]
en: All Music
nl_NL: Alle Muziek

[ctx: #31514]
en: Music homescreen button opens:
nl_NL: Muziek-thuisschermknop opent:

[ctx: #31515]
en: Tv Shows homescreen button opens:
nl_NL: TV series startmenu knop opent:

[ctx: #31516]
en: All Tv Shows
nl_NL: Alle TV-series

[ctx: #31517]
en: Defined by General Settings
nl_NL: Gedefinieerd door algemene instellingen

[ctx: #31518]
en: Random Image
nl_NL: Willekeurige afbeelding

[ctx: #31519]
en: Root Folder for Custom Weather Fanarts
nl_NL: Hoofd map voor aangepaste weer fan-arts

[ctx: #31520]
en: Root Folder for Custom Weather Icons
nl_NL: Hoofdmap voor aangepaste weer iconen

[ctx: #31521]
en: Green
nl_NL: Groen

[ctx: #31523]
en: Fuchsia
nl_NL: fuchsia

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
nl_NL: 36 Uur Voorspelling

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
nl_NL: Uurvoorspelling

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
nl_NL: Weekendvoorspelling

[ctx: #31904]
en: Daily Forecast
nl_NL: Dagelijkse voorspelling

[ctx: #31910]
en: Maps
nl_NL: Kaarten

[ctx: #31931]
en: On Deck
nl_NL: Aanwezig

[ctx: #31933]
en: Songs
nl_NL: liedjes

[ctx: #31934]
en: Movies
nl_NL: Films

[ctx: #31935]
en: Episodes
nl_NL: Afleveringen

[ctx: #31936]
en: TV Shows
nl_NL: TV series

[ctx: #31937]
en: Artists
nl_NL: Artiesten

[ctx: #31939]
en: Enable text alignment of plots
nl_NL: Activeer tekst samenvatting van plots

[ctx: #31940]
en: Disable OSD in paused video playback
nl_NL: De-activeer OSD tijdens pauzeren van afspelen

[ctx: #31941]
en: Highlight first letter while scrolling
nl_NL: Vergroot eerste letter tijdens scrollen

[ctx: #31942]
en: Similar Artists
nl_NL: Vergelijkbare artiesten

[ctx: #31943]
en: Show Info Panel in paused video playback
nl_NL: Toon informatiepaneel tijdens pauzeren van afspelen

[ctx: #31944]
en: Reset Home Menu ONLY to default values
nl_NL: Herstel startmenu ALLEEN naar standaardwaarden

[ctx: #31945]
en: Disable Overlay in Music Playing Screen
nl_NL: Deactiveer overlapping in muziek afspelen scherm

[ctx: #31946]
en: Related TMDB Lists
nl_NL: Gerelateerde TMDB lijsten

[ctx: #31947]
en: Resulting sub menu
nl_NL: Resulterend submenu

[ctx: #31948]
en: Home sub menu
nl_NL: Start submenu

[ctx: #31949]
en: Enable window closing icon
nl_NL: Inschakelen scherm sluiticoon

[ctx: #31950]
en: Disable Fanart Backdrops
nl_NL: Fan-art achtergronden uitschakelen

[ctx: #31951]
en: Disable Sliding Animations
nl_NL: Deactiveer schuivende animaties

[ctx: #31952]
en: Disable Pause, FF, RW icons in OSD
nl_NL: Uitschakelen Pauze, FF, RW iconen in OSD

[ctx: #31953]
en: Large List
nl_NL: Grote lijst

[ctx: #31954]
en: S
nl_NL: Z

[ctx: #31955]
en: Display shelf items after a short delay
nl_NL: Toon plankbestanden na een korte vertraging

[ctx: #31956]
en: Get theme
nl_NL: Haal thema op

[ctx: #31957]
en: Hide Update library button from home submenu
nl_NL: Verberg update bibliotheekknop van het startsubmenu

[ctx: #31958]
en: Big Panel
nl_NL: Groot paneel

[ctx: #31959]
en: Go fullscreen on music playback
nl_NL: Ga naar volledig scherm bij afspelen muziek

[ctx: #31960]
en: Music opens artists
nl_NL: Muziek opent artiestenoverzicht

[ctx: #31961]
en: Recently added
nl_NL: Recent toegevoegd

[ctx: #31962]
en: Low List
nl_NL: Lage Lijst

[ctx: #31963]
en: Panel
nl_NL: Paneel

[ctx: #31964]
en: Configure shelf items
nl_NL: Configureer Shelf items

[ctx: #31965]
en: Banner List
nl_NL: Bannerlijst

[ctx: #31966]
en: Recommended
nl_NL: Aanbevolen

[ctx: #31967]
en: Enable Home shelf
nl_NL: Activeer thuisshelf

[ctx: #31968]
en: Show info
nl_NL: Info weergeven

[ctx: #31969]
en: Artist slideshow (requires Artist slideshow add-on)
nl_NL: Artiesten diavoorstelling (vereist artiesten diavoorstelling add-on)

[ctx: #31970]
en: Push down for Gallery
nl_NL: druk naar beneden voor gallerij

[ctx: #31971]
en: Concerts
nl_NL: Concerten

[ctx: #31973]
en: E
nl_NL: O

[ctx: #31974]
en: Home menu
nl_NL: Thuismenu

[ctx: #31975]
en: Channels
nl_NL: Kanalen

[ctx: #31976]
en: Home shelf
nl_NL: Thuis shelf

[ctx: #31977]
en: Fast start
nl_NL: Snelle start

[ctx: #31978]
en: Show library info on Home (totals, unwatched...)
nl_NL: Toon bibliotheekinformatie op startscherm (totalen, niet bekeken...)

[ctx: #31979]
en: Loading...
nl_NL: Aan het laden...

[ctx: #31980]
en: Hide unwatched and partialy watched marks
nl_NL: Verberg onbekeken en niet bekeken status

[ctx: #31981]
en: Hide watched marks
nl_NL: Verberg bekekenstatus

[ctx: #31982]
en: Shelf items populate more slowly on some systems. By default, skin waits for them to be ready and presents Home screen afterwards.[CR][CR]This option skips this step and presents Home page immediately. Shelf items will appear with a delay, depending on a speed of your system.
nl_NL: Shelf items loopt langzamer vol op sommige systemen. volgens standaard, ontwerp wacht totdat het klaar is en presenteert het startscherm daarna. [CR][CR]deze optie slaat deze stap over en presenteert het startscherm gelijk. shelf items worden getoond met een vertraging, afhankelijk van de snelheid van uw systeem.

[ctx: #31983]
en: Choose from menu
nl_NL: Kies uit menu

[ctx: #31984]
en: TV Tunes (requires TV Tunes add-on)
nl_NL: TV Tunes (vereist TV Tunes add-on)

[ctx: #31985]
en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

[ctx: #31986]
en: Use default background on Home page
nl_NL: Gebruik standaard achtergrond op Beginscherm

[ctx: #31987]
en: Random
nl_NL: Willekeurig

[ctx: #31989]
en: Home menu quit button function
nl_NL: Startmenu afsluitknop functie

[ctx: #31990]
en: Quit Menu
nl_NL: Menu afsluiten

[ctx: #31991]
en: Disable background music visualization/video player
nl_NL: De-activeer achtergrond muziekvisualisatie/video speler

[ctx: #31992]
en: Banner (wide) thumbs
nl_NL: Banner (wijde) thumbs

[ctx: #31993]
en: Not used - click to customize
nl_NL: Niet in gebruik - klik om in te stellen

[ctx: #31994]
en: Use vertical main menu on Home screen
nl_NL: Verticaal menu gebruiken op Beginscherm

[ctx: #31995]
en: Home layout
nl_NL: Beginschermindeling

[ctx: #31996]
en: Big Channel List in OSD
nl_NL: Grote kanaallijst in OSD

[ctx: #31997]
en: Ken Burns Effect on backdrops
nl_NL: Ken Burns-effect op achtergronden

[ctx: #31998]
en: Use fixed list on Home Menu
nl_NL: Gebruik gefixeerde lijst bij hoofdmenu

[ctx: #31999]
en: Slide to left animations of list views
nl_NL: Schuif naar links voor animaties van weergavenlijst
