KODI Skins - en to ro_RO translation catalogue (98 entries)

[ctx: #31000]
en: Picture Channels
ro_RO: Canale imagini

[ctx: #31001]
en: Video Channels
ro_RO: Canale video

[ctx: #31002]
en: Music Channels
ro_RO: Canale muzică

[ctx: #31006]
en: Shared
ro_RO: Partajat

[ctx: #31010]
en: Queue
ro_RO: Coadă

[ctx: #31011]
en: Recently Viewed
ro_RO: Văzute recent

[ctx: #31012]
en: Recently Released
ro_RO: Lansate recent

[ctx: #31013]
en: Recently Aired
ro_RO: Difuzate recent

[ctx: #31015]
en: Actor Info
ro_RO: Informații actor

[ctx: #31016]
en: Director Info
ro_RO: Informații regizor

[ctx: #31017]
en: Writer Info
ro_RO: Informații scenarist

[ctx: #31020]
en: Recently Added
ro_RO: Adăugate recent

[ctx: #31021]
en: Info
ro_RO: Informații

[ctx: #31022]
en: Extended Info
ro_RO: Informații extinse

[ctx: #31023]
en: Similar Movies
ro_RO: Filme similare

[ctx: #31024]
en: MovieDB Users
ro_RO: Utilizatori MovieDB

[ctx: #31025]
en: Items
ro_RO: Elemente

[ctx: #31027]
en: Show Plot
ro_RO: Arată intrigă

[ctx: #31030]
en: Enable Kiosk Mode
ro_RO: Activează mod chioșc

[ctx: #31032]
en: Startup
ro_RO: Pornire

[ctx: #31038]
en: Reset ALL skin settings to default values
ro_RO: Restabilește TOATE stabilirile costumului la valorile implicite

[ctx: #31041]
en: Enable Extra Fanart
ro_RO: Activează decor extra

[ctx: #31048]
en: Visualization Presets
ro_RO: Prestabiliri vizualizare

[ctx: #31049]
en: Settings Level
ro_RO: Nivel stabiliri

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
ro_RO: Sort.: Ascendent

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
ro_RO: Sort.: Descendent

[ctx: #31052]
en: Label
ro_RO: Etichetă

[ctx: #31059]
en: Background
ro_RO: Fundal

[ctx: #31063]
en: Reset everything
ro_RO: Restabilește tot

[ctx: #31065]
en: Move left
ro_RO: Mută la stânga

[ctx: #31066]
en: Move right
ro_RO: Mută la dreapta

[ctx: #31090]
en: Panel
ro_RO: Panou

[ctx: #31091]
en: Large List
ro_RO: Listă mare

[ctx: #31092]
en: Low List
ro_RO: Listă mică

[ctx: #31093]
en: Big Panel
ro_RO: Panou mare

[ctx: #31094]
en: Banner List
ro_RO: Listă drapele

[ctx: #31096]
en: Slim List
ro_RO: Listă subțire

[ctx: #31110]
en: Edit Background for Media Type
ro_RO: Modificare fundal pentru

[ctx: #31113]
en: Single Image
ro_RO: O singură imagine

[ctx: #31114]
en: Multi Image
ro_RO: Imagini multiple

[ctx: #31132]
en: Lyrics Add-on
ro_RO: Supliment versuri

[ctx: #31133]
en: Subtitle Add-on
ro_RO: Supliment subtitluri

[ctx: #31291]
en: Add-on manager
ro_RO: Administrator suplimente

[ctx: #31292]
en: items
ro_RO: Elemente

[ctx: #31293]
en: Can not be customized
ro_RO: Nu poate fi personalizat

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
ro_RO: Utilizare memorie:

[ctx: #31322]
en: Aired
ro_RO: Difuzat pe

[ctx: #31351]
en: Pause
ro_RO: Pauză

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
ro_RO: Derulează înainte

[ctx: #31354]
en: Rewind
ro_RO: Derulează înapoi

[ctx: #31355]
en: Movie menu
ro_RO: Meniu film

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
ro_RO: Descarcă subtitluri

[ctx: #31357]
en: Local subtitle available
ro_RO: Există un subtitlu local

[ctx: #31390]
en: Ubuntu (Regular)
ro_RO: Ubuntu (normal)

[ctx: #31391]
en: Ubuntu (Medium)
ro_RO: Ubuntu (mediu)

[ctx: #31395]
en: Arial (Regular)
ro_RO: Arial (normal)

[ctx: #31410]
en: Random Albums
ro_RO: Albume aleatoare

[ctx: #31500]
en: Live TV
ro_RO: Televizor

[ctx: #31501]
en: Scheduled Time
ro_RO: Timpul Programat

[ctx: #31502]
en: All Movies
ro_RO: Toate filmele

[ctx: #31503]
en: Add Group
ro_RO: Adaugă Grup

[ctx: #31504]
en: Rename Group
ro_RO: Redenumește Grup

[ctx: #31505]
en: Delete Group
ro_RO: Șterge Grup

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
ro_RO: [CR]Grupuri Disponibile

[ctx: #31508]
en: Last Updated
ro_RO: Ultima actualizare

[ctx: #31509]
en: Extras
ro_RO: Extra

[ctx: #31510]
en: Timer Set
ro_RO: Cronometru stabilit

[ctx: #31513]
en: All Music
ro_RO: Toată muzica

[ctx: #31516]
en: All Tv Shows
ro_RO: Toate serialele

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
ro_RO: Prognoză pe 36 de ore

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
ro_RO: Prognoză pe oră

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
ro_RO: Prognoză sfârșit de săptămână

[ctx: #31904]
en: Daily Forecast
ro_RO: Prognoză zilnică

[ctx: #31910]
en: Maps
ro_RO: Hărți

[ctx: #31936]
en: TV Shows
ro_RO: Seriale

[ctx: #31951]
en: Disable Sliding Animations
ro_RO: Dezactivează animații culisante

[ctx: #31953]
en: Large List
ro_RO: Listă mare

[ctx: #31956]
en: Get theme
ro_RO: Obține temă

[ctx: #31958]
en: Big Panel
ro_RO: Panou mare

[ctx: #31961]
en: Recently added
ro_RO: Adăugate recent

[ctx: #31962]
en: Low List
ro_RO: Istă mică

[ctx: #31963]
en: Panel
ro_RO: Panou

[ctx: #31965]
en: Banner List
ro_RO: Listă drapele

[ctx: #31966]
en: Recommended
ro_RO: Recomandate

[ctx: #31968]
en: Show info
ro_RO: Arată informații

[ctx: #31971]
en: Concerts
ro_RO: Concerte

[ctx: #31972]
en: Clips
ro_RO: Clipuri

[ctx: #31974]
en: Home menu
ro_RO: Meniu pagină inițială

[ctx: #31975]
en: Channels
ro_RO: Canale

[ctx: #31976]
en: Home shelf
ro_RO: Raft pagină inițială

[ctx: #31977]
en: Fast start
ro_RO: Pornire rapidă

[ctx: #31979]
en: Loading...
ro_RO: Încărcare...

[ctx: #31983]
en: Choose from menu
ro_RO: Alegeți din meniu

[ctx: #31985]
en: Advanced
ro_RO: Avansat

[ctx: #31987]
en: Random
ro_RO: Aleator

[ctx: #31988]
en: Menu
ro_RO: Meniu

[ctx: #31992]
en: Banner (wide) thumbs
ro_RO: Drapel miniaturi (late)

[ctx: #31995]
en: Home layout
ro_RO: Aranjament pagină inițială
