KODI Skins - en to sk_SK translation catalogue (52 entries)

[ctx: #31004]
en: Last.fm
sk_SK: Last.FM

[ctx: #31005]
en: Cinema
sk_SK: Kino

[ctx: #31020]
en: Recently Added
sk_SK: Posledné pridané

[ctx: #31021]
en: Info
sk_SK: Informácie

[ctx: #31025]
en: Items
sk_SK: Položky

[ctx: #31032]
en: Startup
sk_SK: Spustenie

[ctx: #31048]
en: Visualization Presets
sk_SK: Predvoľby vizualizácií

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
sk_SK: Zoradiť: Vzostupne

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
sk_SK: Zoradiť: Zostupne

[ctx: #31059]
en: Background
sk_SK: Pozadie

[ctx: #31060]
en: Widgets
sk_SK: Widgety

[ctx: #31092]
en: Low List
sk_SK: Nízky zoznam

[ctx: #31110]
en: Edit Background for Media Type
sk_SK: Zmeniť pozadie domovskej stránky, pozadie sekciíam

[ctx: #31113]
en: Single Image
sk_SK: Jeden obrázok

[ctx: #31114]
en: Multi Image
sk_SK: Viac obrázkov

[ctx: #31132]
en: Lyrics Add-on
sk_SK: Doplnok Texty skladieb

[ctx: #31133]
en: Subtitle Add-on
sk_SK: Doplnok Titulky

[ctx: #31292]
en: items
sk_SK: Položky

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
sk_SK: Použitá pamäť:

[ctx: #31322]
en: Aired
sk_SK: Vysielané

[ctx: #31351]
en: Pause
sk_SK: Pauza

[ctx: #31352]
en: Stop
sk_SK: Zastaviť

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
sk_SK: Pretočiť dopredu

[ctx: #31354]
en: Rewind
sk_SK: Pretočiť dozadu

[ctx: #31355]
en: Movie menu
sk_SK: Menu filmu

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
sk_SK: Stiahnuť titulky

[ctx: #31357]
en: Local subtitle available
sk_SK: Sú k dispozícii lokálne titulky

[ctx: #31406]
en: Random Movies
sk_SK: Náhodné Filmy

[ctx: #31500]
en: Live TV
sk_SK: Živé TV vysielanie

[ctx: #31501]
en: Scheduled Time
sk_SK: Naplánovaný čas

[ctx: #31503]
en: Add Group
sk_SK: Pridať skupinu

[ctx: #31504]
en: Rename Group
sk_SK: Premenovať skupinu

[ctx: #31505]
en: Delete Group
sk_SK: Odstrániť skupinu

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
sk_SK: Dostupné[CR]skupiny

[ctx: #31508]
en: Last Updated
sk_SK: Naposledy aktualizované

[ctx: #31509]
en: Extras
sk_SK: Extra

[ctx: #31510]
en: Timer Set
sk_SK: Nastaviť časovač

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
sk_SK: 36 Hodinová predpoveď

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
sk_SK: Hodinová predpoveď

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
sk_SK: Predpoveď na víkend

[ctx: #31904]
en: Daily Forecast
sk_SK: Denná predpoveď

[ctx: #31910]
en: Maps
sk_SK: Mapy

[ctx: #31936]
en: TV Shows
sk_SK: Seriály

[ctx: #31942]
en: Similar Artists
sk_SK: Podobný interpreti

[ctx: #31954]
en: S
sk_SK: J

[ctx: #31962]
en: Low List
sk_SK: Nízky zoznam

[ctx: #31966]
en: Recommended
sk_SK: Odporúčané

[ctx: #31972]
en: Clips
sk_SK: Klipy

[ctx: #31973]
en: E
sk_SK: V

[ctx: #31975]
en: Channels
sk_SK: Kanály

[ctx: #31985]
en: Advanced
sk_SK: Pokročilé

[ctx: #31987]
en: Random
sk_SK: Náhodné
