KODI Skins - en to sr_RS translation catalogue (53 entries)

[ctx: #31020]
en: Recently Added
sr_RS: Недавно додато

[ctx: #31021]
en: Info
sr_RS: Информације

[ctx: #31022]
en: Extended Info
sr_RS: Продужени подаци

[ctx: #31025]
en: Items
sr_RS: Ставки

[ctx: #31048]
en: Visualization Presets
sr_RS: Постојеће визуализације

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
sr_RS: Сортирај Растуће

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
sr_RS: Сортирај Опадајуће

[ctx: #31052]
en: Label
sr_RS: Етикета

[ctx: #31059]
en: Background
sr_RS: Позадина

[ctx: #31060]
en: Widgets
sr_RS: Widgeti

[ctx: #31067]
en: Custom Image
sr_RS: Прилагођена Слика

[ctx: #31090]
en: Panel
sr_RS: Панел

[ctx: #31092]
en: Low List
sr_RS: Ниска Листа

[ctx: #31093]
en: Big Panel
sr_RS: Велики Панел

[ctx: #31096]
en: Slim List
sr_RS: Танка Листа

[ctx: #31110]
en: Edit Background for Media Type
sr_RS: Уредите позадину тастера за почетни екран

[ctx: #31113]
en: Single Image
sr_RS: Једна слика

[ctx: #31114]
en: Multi Image
sr_RS: Више слика

[ctx: #31132]
en: Lyrics Add-on
sr_RS: Додатак за текстове песама

[ctx: #31292]
en: items
sr_RS: Ставки

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
sr_RS: Искоришћеност меморије:

[ctx: #31322]
en: Aired
sr_RS: Емитовано

[ctx: #31351]
en: Pause
sr_RS: Пауза

[ctx: #31352]
en: Stop
sr_RS: Заустави

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
sr_RS: Премотај унапред

[ctx: #31354]
en: Rewind
sr_RS: Премотај уназад

[ctx: #31355]
en: Movie menu
sr_RS: Филмски мени

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
sr_RS: Преузми титлове

[ctx: #31357]
en: Local subtitle available
sr_RS: Локални превод доступан

[ctx: #31400]
en: Recommended Movies
sr_RS: Препоручени Филмови

[ctx: #31500]
en: Live TV
sr_RS: ТВ уживо

[ctx: #31502]
en: All Movies
sr_RS: Сви Филмови

[ctx: #31503]
en: Add Group
sr_RS: Додај групу

[ctx: #31504]
en: Rename Group
sr_RS: Преименуј групу

[ctx: #31505]
en: Delete Group
sr_RS: Обриши групу

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
sr_RS: Доступне[CR]групе

[ctx: #31508]
en: Last Updated
sr_RS: Последње ажурирање

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
sr_RS: Прогноза за 36 часова

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
sr_RS: Часовна прогноза

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
sr_RS: Прогноза за викенд

[ctx: #31904]
en: Daily Forecast
sr_RS: Дневна прогноза

[ctx: #31910]
en: Maps
sr_RS: Карта

[ctx: #31954]
en: S
sr_RS: Ј

[ctx: #31958]
en: Big Panel
sr_RS: Велики Панел

[ctx: #31961]
en: Recently added
sr_RS: Недавно додато

[ctx: #31962]
en: Low List
sr_RS: Ниска Листа

[ctx: #31963]
en: Panel
sr_RS: Панел

[ctx: #31968]
en: Show info
sr_RS: Прикажи информације

[ctx: #31972]
en: Clips
sr_RS: Клипови

[ctx: #31973]
en: E
sr_RS: И

[ctx: #31985]
en: Advanced
sr_RS: Напредни

[ctx: #31987]
en: Random
sr_RS: Насумично

[ctx: #31988]
en: Menu
sr_RS: Мени
