KODI Skins - en to sr_RS@latin translation catalogue (54 entries)

[ctx: #31020]
en: Recently Added
sr_RS@latin: Nedavno dodato

[ctx: #31021]
en: Info
sr_RS@latin: Informacije

[ctx: #31022]
en: Extended Info
sr_RS@latin: Produženi podaci

[ctx: #31025]
en: Items
sr_RS@latin: Stavki

[ctx: #31048]
en: Visualization Presets
sr_RS@latin: Postojeće vizualizacije

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
sr_RS@latin: Složi: Uzlazno

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
sr_RS@latin: Složi: Silazno

[ctx: #31052]
en: Label
sr_RS@latin: Etiketa

[ctx: #31059]
en: Background
sr_RS@latin: Pozadina

[ctx: #31060]
en: Widgets
sr_RS@latin: Widgeti

[ctx: #31067]
en: Custom Image
sr_RS@latin: Prilagođena Slika

[ctx: #31092]
en: Low List
sr_RS@latin: Niska Lista

[ctx: #31093]
en: Big Panel
sr_RS@latin: Veliki Panel

[ctx: #31096]
en: Slim List
sr_RS@latin: Tanak spisak

[ctx: #31110]
en: Edit Background for Media Type
sr_RS@latin: Uredite pozadinu tastera za početni ekran

[ctx: #31113]
en: Single Image
sr_RS@latin: Једна слика

[ctx: #31114]
en: Multi Image
sr_RS@latin: Више слика

[ctx: #31132]
en: Lyrics Add-on
sr_RS@latin: Dodatak za tekstove pesama

[ctx: #31292]
en: items
sr_RS@latin: Stavki

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
sr_RS@latin: Iskorišćenost memorije:

[ctx: #31322]
en: Aired
sr_RS@latin: Emitovano

[ctx: #31351]
en: Pause
sr_RS@latin: Pauza

[ctx: #31352]
en: Stop
sr_RS@latin: Zaustavi

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
sr_RS@latin: Premotaj unapred

[ctx: #31354]
en: Rewind
sr_RS@latin: Premotaj unazad

[ctx: #31355]
en: Movie menu
sr_RS@latin: Filmski meni

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
sr_RS@latin: Preuzmi titlove

[ctx: #31357]
en: Local subtitle available
sr_RS@latin: Lokalni prevod dostupan

[ctx: #31400]
en: Recommended Movies
sr_RS@latin: Preporučeni Filmovi

[ctx: #31500]
en: Live TV
sr_RS@latin: Телевизија уживо

[ctx: #31502]
en: All Movies
sr_RS@latin: Svi Filmovi

[ctx: #31503]
en: Add Group
sr_RS@latin: Dodaj grupu

[ctx: #31504]
en: Rename Group
sr_RS@latin: Преименуј групу

[ctx: #31505]
en: Delete Group
sr_RS@latin: Обриши групу

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
sr_RS@latin: Доступне[CR]групе

[ctx: #31508]
en: Last Updated
sr_RS@latin: Poslednje ažuriranje

[ctx: #31509]
en: Extras
sr_RS@latin: Dodaci

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
sr_RS@latin: Prognoza za 36 časova

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
sr_RS@latin: Prognoza za svaki čas

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
sr_RS@latin: Prognoza za vikend

[ctx: #31904]
en: Daily Forecast
sr_RS@latin: Dnevna prognoza

[ctx: #31910]
en: Maps
sr_RS@latin: Karta

[ctx: #31936]
en: TV Shows
sr_RS@latin: TV Serije

[ctx: #31954]
en: S
sr_RS@latin: J

[ctx: #31958]
en: Big Panel
sr_RS@latin: Veliki Panel

[ctx: #31961]
en: Recently added
sr_RS@latin: Nedavno dodato

[ctx: #31962]
en: Low List
sr_RS@latin: Niska Lista

[ctx: #31966]
en: Recommended
sr_RS@latin: Preporučeno

[ctx: #31972]
en: Clips
sr_RS@latin: Klipovi

[ctx: #31973]
en: E
sr_RS@latin: I

[ctx: #31975]
en: Channels
sr_RS@latin: Kanali

[ctx: #31985]
en: Advanced
sr_RS@latin: Napredno

[ctx: #31987]
en: Random
sr_RS@latin: Nasumično

[ctx: #31988]
en: Menu
sr_RS@latin: Meni
