KODI Skins - en to tr_TR translation catalogue (61 entries)

[ctx: #31005]
en: Cinema
tr_TR: Sinema

[ctx: #31010]
en: Queue
tr_TR: Sıraya al

[ctx: #31020]
en: Recently Added
tr_TR: Son Eklenenler

[ctx: #31021]
en: Info
tr_TR: Bilgi

[ctx: #31025]
en: Items
tr_TR: Nesne

[ctx: #31030]
en: Enable Kiosk Mode
tr_TR: Bilgi Noktası Modunu Etkinleştir

[ctx: #31048]
en: Visualization Presets
tr_TR: Görsel Öğe Önayarları

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
tr_TR: Sırala: Artan

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
tr_TR: Sırala: Azalan

[ctx: #31052]
en: Label
tr_TR: Etiket

[ctx: #31059]
en: Background
tr_TR: Arka Plan

[ctx: #31060]
en: Widgets
tr_TR: Bileşenler

[ctx: #31092]
en: Low List
tr_TR: Düşük Liste

[ctx: #31094]
en: Banner List
tr_TR: Afiş Listesi

[ctx: #31096]
en: Slim List
tr_TR: İnce liste

[ctx: #31110]
en: Edit Background for Media Type
tr_TR: Medya Türü için Arka planı değiştir

[ctx: #31113]
en: Single Image
tr_TR: Tek Resim

[ctx: #31114]
en: Multi Image
tr_TR: Çoklu Resim

[ctx: #31132]
en: Lyrics Add-on
tr_TR: Şarkı Sözleri Eklentisi

[ctx: #31133]
en: Subtitle Add-on
tr_TR: Altyazı Eklentisi

[ctx: #31292]
en: items
tr_TR: Öğeler

[ctx: #31297]
en: min
tr_TR: dakika

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
tr_TR: Kullanılan Bellek:

[ctx: #31322]
en: Aired
tr_TR: Gösterim

[ctx: #31351]
en: Pause
tr_TR: Duraklat

[ctx: #31352]
en: Stop
tr_TR: Durdur

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
tr_TR: İleri Sar

[ctx: #31354]
en: Rewind
tr_TR: Geri Sar

[ctx: #31355]
en: Movie menu
tr_TR: Film menüsü

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
tr_TR: Altyazıları İndir

[ctx: #31357]
en: Local subtitle available
tr_TR: Yerel altyazı mevcut

[ctx: #31500]
en: Live TV
tr_TR: Canlı TV

[ctx: #31501]
en: Scheduled Time
tr_TR: Planlanan Saat

[ctx: #31502]
en: All Movies
tr_TR: Bütün Filmler

[ctx: #31503]
en: Add Group
tr_TR: Grup Ekle

[ctx: #31504]
en: Rename Group
tr_TR: Grubu Yeniden Adlandır

[ctx: #31505]
en: Delete Group
tr_TR: Grubu Sil

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
tr_TR: Mevcut[CR]Gruplar

[ctx: #31508]
en: Last Updated
tr_TR: Son Güncelleme

[ctx: #31509]
en: Extras
tr_TR: Ekstralar

[ctx: #31510]
en: Timer Set
tr_TR: Zamanlayıcı Ayarlandı

[ctx: #31513]
en: All Music
tr_TR: Bütün Müzik

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
tr_TR: 36 Saatlik Hava Tahmini

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
tr_TR: Saatlik Hava Tahmini

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
tr_TR: Hafta Sonu Hava Tahmini

[ctx: #31904]
en: Daily Forecast
tr_TR: Günlük Hava Tahmini

[ctx: #31910]
en: Maps
tr_TR: Haritalar

[ctx: #31936]
en: TV Shows
tr_TR: TV Programları

[ctx: #31954]
en: S
tr_TR: G

[ctx: #31961]
en: Recently added
tr_TR: Son eklenenler

[ctx: #31962]
en: Low List
tr_TR: Düşük Liste

[ctx: #31965]
en: Banner List
tr_TR: Afiş Listesi

[ctx: #31966]
en: Recommended
tr_TR: Önerilen

[ctx: #31968]
en: Show info
tr_TR: Bilgiyi göster

[ctx: #31972]
en: Clips
tr_TR: Klipler

[ctx: #31973]
en: E
tr_TR: D

[ctx: #31975]
en: Channels
tr_TR: Kanallar

[ctx: #31979]
en: Loading...
tr_TR: Yükleniyor...

[ctx: #31985]
en: Advanced
tr_TR: Gelişmiş

[ctx: #31987]
en: Random
tr_TR: Rastgele

[ctx: #31988]
en: Menu
tr_TR: Menü
