KODI Skins - en to vi_VN translation catalogue (40 entries)

[ctx: #31020]
en: Recently Added
vi_VN: Mới Bỏ Vào

[ctx: #31021]
en: Info
vi_VN: Thông Tin

[ctx: #31025]
en: Items
vi_VN: Các mục

[ctx: #31048]
en: Visualization Presets
vi_VN: Bộ preset trình diễn

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
vi_VN: Sắp xếp: Tăng dần

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
vi_VN: Sắp xếp: Giảm dần

[ctx: #31059]
en: Background
vi_VN: Hình nền

[ctx: #31113]
en: Single Image
vi_VN: Một ảnh

[ctx: #31114]
en: Multi Image
vi_VN: Nhiều ảnh

[ctx: #31132]
en: Lyrics Add-on
vi_VN: Lời Bài Hát (Addon?)

[ctx: #31133]
en: Subtitle Add-on
vi_VN: Phụ Dề (Addon?)

[ctx: #31292]
en: items
vi_VN: Các mục

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
vi_VN: Bộ nhớ chiếm:

[ctx: #31322]
en: Aired
vi_VN: Đã phát

[ctx: #31351]
en: Pause
vi_VN: Tạm dừng

[ctx: #31352]
en: Stop
vi_VN: Ngừng

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
vi_VN: Tua nhanh

[ctx: #31354]
en: Rewind
vi_VN: Quay Lại

[ctx: #31355]
en: Movie menu
vi_VN: Menu Phim

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
vi_VN: Tải phụ đề

[ctx: #31357]
en: Local subtitle available
vi_VN: Phụ đề đang có sẵn

[ctx: #31500]
en: Live TV
vi_VN: TV trực tuyến

[ctx: #31501]
en: Scheduled Time
vi_VN: Thời gian đã hẹn

[ctx: #31503]
en: Add Group
vi_VN: Thêm nhóm

[ctx: #31504]
en: Rename Group
vi_VN: Đổi tên nhóm

[ctx: #31505]
en: Delete Group
vi_VN: Xoá nhóm

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
vi_VN: Đang có[CR]Các nhóm

[ctx: #31508]
en: Last Updated
vi_VN: Cập nhật cuối cùng

[ctx: #31509]
en: Extras
vi_VN: Vai phụ

[ctx: #31510]
en: Timer Set
vi_VN: Hẹn giờ

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
vi_VN: Thời Tiết - 36 Tiếng

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
vi_VN: Dự báo theo giờ

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
vi_VN: Dự báo cuối tuần

[ctx: #31910]
en: Maps
vi_VN: Bản đồ

[ctx: #31954]
en: S
vi_VN: Nam

[ctx: #31973]
en: E
vi_VN: Đông

[ctx: #31975]
en: Channels
vi_VN: Kênh

[ctx: #31985]
en: Advanced
vi_VN: Nâng cao

[ctx: #31987]
en: Random
vi_VN: Ngẫu nhiên

[ctx: #31988]
en: Menu
vi_VN: Danh mục
