KODI Main - en to af_ZA translation catalogue (134 entries)

[ctx: #31000]
en: Change your
af_ZA: Verander jou

[ctx: #31003]
en: Power options
af_ZA: Krag opsies

[ctx: #31004]
en: Working...
af_ZA: Werk...

[ctx: #31005]
en: Hide information
af_ZA: Versteek inligting

[ctx: #31006]
en: View options
af_ZA: Aansig opsies

[ctx: #31007]
en: Video process information
af_ZA: Video proses inligting

[ctx: #31008]
en: Full screen
af_ZA: Volskerm

[ctx: #31009]
en: Total duration
af_ZA: Totale tydsduur

[ctx: #31010]
en: Hardware decoding
af_ZA: Hardeware dekodering

[ctx: #31011]
en: Inactive
af_ZA: Onaktief

[ctx: #31012]
en: Decoder
af_ZA: Dekodeerder

[ctx: #31013]
en: Audio process information
af_ZA: Oudio proses inligting

[ctx: #31014]
en: Memory used
af_ZA: Geheue gebruik

[ctx: #31023]
en: Playing
af_ZA: Speel

[ctx: #31024]
en: Page
af_ZA: Bladsy

[ctx: #31026]
en: Misc options
af_ZA: Diverse opsies

[ctx: #31027]
en: Location
af_ZA: Ligging

[ctx: #31028]
en: Poster wrap
af_ZA: Plakkaat omvouing

[ctx: #31029]
en: Fanart
af_ZA: Ondersteunerkuns

[ctx: #31031]
en: Pic thumbs
af_ZA: Prent naeldrukke

[ctx: #31032]
en: Image wrap
af_ZA: Prent omvouing

[ctx: #31039]
en: Actions
af_ZA: Aksies

[ctx: #31040]
en: Now playing
af_ZA: Speel nou

[ctx: #31042]
en: PLAYING
af_ZA: SPEEL

[ctx: #31043]
en: PAUSED
af_ZA: GEPOUSEER

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
af_ZA: VINNIG VORENTOE

[ctx: #31045]
en: REWIND
af_ZA: TERUGDRAAI

[ctx: #31046]
en: SEEKING
af_ZA: SOEK

[ctx: #31048]
en: Visualisation presets
af_ZA: Visualisering voorafinstellings

[ctx: #31049]
en: End time
af_ZA: Eind tyd

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
af_ZA: Sorteer: Stygende orde

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
af_ZA: Sorteer: Dalende orde

[ctx: #31055]
en: Open playlist
af_ZA: Maak speellys oop

[ctx: #31056]
en: Save playlist
af_ZA: Stoor speellys

[ctx: #31057]
en: Close playlist
af_ZA: Maak speellys toe

[ctx: #31058]
en: System music files
af_ZA: Stelsel musiek lêers

[ctx: #31059]
en: Current playlist
af_ZA: Huidige speellys

[ctx: #31061]
en: Current selected
af_ZA: Huidiglik geselekteer

[ctx: #31101]
en: Home screen options
af_ZA: Tuis skerm opsies

[ctx: #31102]
en: Background
af_ZA: Agtergrond

[ctx: #31103]
en: Show "Paused" in picture slideshow
af_ZA: Wys "Gepouseer" in prent skyfievertoning

[ctx: #31104]
en: Play trailers in a window [COLOR=grey3](Video information dialogue only)[/COLOR]
af_ZA: Speel lokprente in 'n venster [COLOR=grey3](Video inligting dialoog alleenlik)[/COLOR]

[ctx: #31106]
en: Miscellaneous options
af_ZA: Diverse opsies

[ctx: #31107]
en: Hide flagging read from video filenames [COLOR=grey3](e.g. Blu-ray, HD-DVD)[/COLOR]
af_ZA: Versteek vlae gelees van video lêername [COLOR=grey3](bv. Blu-ray, HD-DVD)[/COLOR]

[ctx: #31108]
en: Hide main menu buttons
af_ZA: Versteek hoof kieslys knoppies

[ctx: #31109]
en: Enable custom background
af_ZA: Stel pasgemaakte agtergrond in staat

[ctx: #31110]
en: Background path:
af_ZA: Agtergrond pad:

[ctx: #31111]
en: Hide
af_ZA: Versteek

[ctx: #31112]
en: Options
af_ZA: Opsies

[ctx: #31116]
en: Show recently added albums
af_ZA: Wys onlangs bygevoegde albums

[ctx: #31117]
en: Show recently added videos
af_ZA: Wys onlangs bygevoegde videos

[ctx: #31118]
en: Home page programs submenu
af_ZA: Tuis bladsy programme subkieslys

[ctx: #31119]
en: Hide background fanart
af_ZA: Versteek agtergrond ondersteunerkuns

[ctx: #31122]
en: Hide EPG if RDS is present on channel window
af_ZA: Versteek EPG as RDS teenwoordig is op kanaal venster

[ctx: #31124]
en: Show background "Now playing" video
af_ZA: Wys agtergrond "Speel nou" video

[ctx: #31125]
en: Show background "Now playing" visualisation
af_ZA: Wys agtergrond "Speel nou" visualisering

[ctx: #31128]
en: Lyrics
af_ZA: Lirieke

[ctx: #31129]
en: Hide fanart in full screen visualisation
af_ZA: Versteek ondersteunerkuns in vol skerm visualisering

[ctx: #31132]
en: Lyrics add-on
af_ZA: Lirieke byvoegsel

[ctx: #31134]
en: Home page "Videos" submenu
af_ZA: Tuis bladsy "Videos" subkieslys

[ctx: #31135]
en: Home page "Music" submenu
af_ZA: Tuis bladsy "Musiek" subkieslys

[ctx: #31136]
en: Home page "Pictures" submenu
af_ZA: Tuis bladsy "Prente" subkieslys

[ctx: #31140]
en: Music OSD
af_ZA: Musiek OSD

[ctx: #31142]
en: Settings level
af_ZA: Verstellings vlak

[ctx: #31200]
en: Shortcuts
af_ZA: Kortpaaie

[ctx: #31203]
en: Choose your song
af_ZA: Kies jou liedjie

[ctx: #31205]
en: Lyrics source
af_ZA: Lirieke bron

[ctx: #31206]
en: Found
af_ZA: Gevind

[ctx: #31207]
en: Find more items
af_ZA: Vind meer items

[ctx: #31208]
en: Upcoming episodes
af_ZA: Opkomende episodes

[ctx: #31300]
en: Current temperature
af_ZA: Huidige temperatuur

[ctx: #31301]
en: Last updated
af_ZA: Laas opgedateer

[ctx: #31303]
en: Data provider
af_ZA: Data verskaffer

[ctx: #31308]
en: Movie details
af_ZA: Fliek besonderhede

[ctx: #31309]
en: Memory used:
af_ZA: Geheue gebruik:

[ctx: #31310]
en: Track number
af_ZA: Snit nommer

[ctx: #31319]
en: Selected profile
af_ZA: Geselekteerde profiel

[ctx: #31320]
en: Last logged in
af_ZA: Laas ingeteken

[ctx: #31322]
en: Aired
af_ZA: Uitgesaai

[ctx: #31325]
en: Playlist options
af_ZA: Speellys opsies

[ctx: #31326]
en: Created
af_ZA: Geskep

[ctx: #31327]
en: Resolution
af_ZA: Resolusie

[ctx: #31328]
en: Recently added
af_ZA: Onlangs bygevoeg

[ctx: #31329]
en: [B]Timer set![/B] [COLOR=grey2] - System auto shutdown in[/COLOR]
af_ZA: [B]Tydhouer gestel![/B] [COLOR=grey2] - Outomatiese stelsel afskakeling in[/COLOR]

[ctx: #31330]
en: Click button to play[CR][CR]movie trailer
af_ZA: Kliek knoppie om[CR][CR]lokprent te speel

[ctx: #31331]
en: Album details
af_ZA: Album besonderhede

[ctx: #31351]
en: Pause
af_ZA: Pouseer

[ctx: #31353]
en: Fast forward
af_ZA: Vinnig vorentoe

[ctx: #31354]
en: Rewind
af_ZA: Terugdraai

[ctx: #31355]
en: Movie menu
af_ZA: Fliek kieslys

[ctx: #31356]
en: Download subtitles
af_ZA: Laai onderskrifte af

[ctx: #31360]
en: Watch as 2D
af_ZA: Kyk as 2D

[ctx: #31361]
en: Change mode
af_ZA: Verander modus

[ctx: #31362]
en: Enabled
af_ZA: In staat gestel

[ctx: #31390]
en: Skin default
af_ZA: Verstek oortreksel

[ctx: #31391]
en: Skin default with no caps
af_ZA: Verstek oortreksel met geen hoofletters

[ctx: #31392]
en: Arial based
af_ZA: Antenna gebasseer

[ctx: #31411]
en: First run help...
af_ZA: Eerste lopie hulp...

[ctx: #31412]
en: This tab signifies that there is a menu off to the side of this window that contains extra options for this section. To access the menu, navigate to the left with your remote control or keyboard or place your mouse pointer over the tab. [CR][CR]Click "OK" to close this dialogue. It will not appear again.
af_ZA: Hierdie duimgids beteken dat daar 'n kieslys af na die kant van hierdie venster is wat ekstra opsies vir hierdie seksie bevat. Vir toegang tot die kieslys, navigeer na links met jou afstandbeheer of sleutelbord, of plaas jou muis aanwyser oor die duimgids.[CR][CR]Kliek "OK" om hierdie dialoog toe te maak. Dit sal nie weer verskyn nie.

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
af_ZA: Lokale onderskrif beskikbaar

[ctx: #31420]
en: Login
af_ZA: Teken In

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
af_ZA: Selekteer jou Kodi gebruikers profiel[CR]om in te teken en voort te gaan

[ctx: #31422]
en: Show or hide the login screen at startup.
af_ZA: Wys of versteek die inteken bladsy wanneer die program begin

[ctx: #31423]
en: Select the profile that will be used at startup when the login screen is disabled.
af_ZA: Kies die profiel wat gebriuk moet word met program begin wanneer die inteken skerm nie in staat gestel is nie.

[ctx: #31430]
en: [B]PLAYER SETTINGS[/B][CR][CR]Configure actions that can be used during playback · Configure how media content is played
af_ZA: [B]SPELER VERSTELLINGS[/B][CR][CR]Stel aksies op wat gedurende terugspeel gebruik kan word · Stel op hoe media inhoud gespeel word

[ctx: #31431]
en: [B]LIBRARY SETTINGS[/B][CR][CR]Configure how the library/file views display media content ·  Configure how library lists/views are navigated · Configure the media database options
af_ZA: [B]BIBLIOTEEK VERSTELLINGS[/B][CR][CR]Stel op hoe die biblioteek/lêer aansigte media inhoud vertoon · Stel op hoe biblioteek lyste/aansigte navigeer word · Stel die media databasis opsies op

[ctx: #31432]
en: [B]PVR SETTINGS[/B][CR][CR]Configure how the channels & guide are managed  · Configure how Live TV and recordings are managed
af_ZA: [B]PVR VERSTELLINGS[/B][CR][CR]Stel op hoe die kanale & gids bestuur word · Stel op hoe Lewendige TV en opnames bestuur word

[ctx: #31433]
en: [B]ADD-ONS SETTINGS[/B][CR][CR]Configure your installed add-ons · Browse for and install add-ons from kodi.tv
af_ZA: [B]BYVOEGSELS VERSTELLINGS[/B][CR][CR]Stel jou geinstalleerde byvoegsels op · Soek vir en installeer byvoegsels vanaf kodi.tv

[ctx: #31434]
en: [B]SERVICES SETTINGS[/B][CR][CR]Configure & manage media sharing services · Configure web server · Configure & manage the weather service
af_ZA: [B]DIENSTE VERSTELLINGS[/B][CR][CR]Stel op & bestuur media deel dienste · Stel web bediener op · Stel op & bestuur die weer diens

[ctx: #31435]
en: [B]SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Configure display · Configure audio · Configure internet access · Configure power saving· Configure logging
af_ZA: [B]STELSEL VERSTELLINGS[/B][CR][CR]Stel vertoon op · Stel oudio op · Stel internet toegang op · Stel krag spaar op · Stel loghouding op

[ctx: #31436]
en: [B]INTERFACE SETTINGS[/B][CR][CR]Configure skin · Configure region · Configure control · Configure screensaver · Configure master lock
af_ZA: [B]KOPPELVLAK VERSTELLINGS[/B][CR][CR]Stel oortreksel op · Stel streek op · Stel beheer op · Stel skermskut op · Stel meester slot op

[ctx: #31501]
en: Scheduled time
af_ZA: Geskeduleerde tyd

[ctx: #31503]
en: Add group
af_ZA: Voeg groep by

[ctx: #31504]
en: Rename group
af_ZA: Hernoem groep

[ctx: #31505]
en: Delete group
af_ZA: Wis groep uit

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
af_ZA: Beskikbare[CR]Groepe

[ctx: #31509]
en: Channel group
af_ZA: Kanaal groep

[ctx: #31510]
en: Timer set
af_ZA: Tydhouer gestel

[ctx: #31511]
en: Channel options
af_ZA: Kanaal opsies

[ctx: #31901]
en: 36-hour forecast
af_ZA: 36-uur voorspelling

[ctx: #31902]
en: Hourly forecast
af_ZA: Uurlikse voorspelling

[ctx: #31903]
en: Weekend forecast
af_ZA: Naweek voorspelling

[ctx: #31904]
en: Daily forecast
af_ZA: Daaglikse voorspelling

[ctx: #31905]
en: Forecast
af_ZA: Voorspelling

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
af_ZA: Gaan haal voorspelling info...

[ctx: #31910]
en: Maps
af_ZA: Kaarte

[ctx: #31950]
en: WEATHER
af_ZA: WEER

[ctx: #31951]
en: PICTURES
af_ZA: PRENTE

[ctx: #31954]
en: MOVIES
af_ZA: FLIEKS

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
af_ZA: TV VERTONINGS

[ctx: #31956]
en: MUSIC
af_ZA: MUSIEK

[ctx: #31957]
en: PROGRAMS
af_ZA: PROGRAMME

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
af_ZA: SPEEL SKYF

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
af_ZA: STELSEL
