KODI Main - en to be_BY translation catalogue (20 entries)

[ctx: #31004]
en: Working...
be_BY: Ідзе праца...

[ctx: #31006]
en: View options
be_BY: Налады выгляду

[ctx: #31008]
en: Full screen
be_BY: Увесь экран

[ctx: #31024]
en: Page
be_BY: Старонка

[ctx: #31025]
en: Items
be_BY: складнікаў

[ctx: #31027]
en: Location
be_BY: Месца

[ctx: #31033]
en: Info
be_BY: Зьвесткі

[ctx: #31042]
en: PLAYING
be_BY: ПРАЙГРАЕЦЦА

[ctx: #31043]
en: PAUSED
be_BY: ПРЫПЫНЕНА

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
be_BY: Наўпростае сартаваньне

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
be_BY: Адваротнае сартаваньне

[ctx: #31303]
en: Data provider
be_BY: Зьвесткі ад

[ctx: #31362]
en: Enabled
be_BY: Уключаны

[ctx: #31390]
en: Skin default
be_BY: Перадвызначана

[ctx: #31392]
en: Arial based
be_BY: Падобны на Arial

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
be_BY: Даступныя лакальныя субтытры

[ctx: #31502]
en: TV
be_BY: ТВ

[ctx: #31905]
en: Forecast
be_BY: Прагноз

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
be_BY: Атрымоўваем прагноз...

[ctx: #31952]
en: TV
be_BY: ТВ
