KODI Main - en to eo translation catalogue (14 entries)

[ctx: #31006]
en: View options
eo: Vido Options

[ctx: #31008]
en: Full screen
eo: Tutekrane

[ctx: #31200]
en: Shortcuts
eo: Bookmarks

[ctx: #31327]
en: Resolution
eo: Distingivo

[ctx: #31390]
en: Skin default
eo: Skin Default

[ctx: #31950]
en: WEATHER
eo: VETERO

[ctx: #31951]
en: PICTURES
eo: BILDOJ

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
eo: VIDEOJ

[ctx: #31954]
en: MOVIES
eo: FILMOJ

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
eo: TELEVIDAĴOJ

[ctx: #31956]
en: MUSIC
eo: MUZIKO

[ctx: #31957]
en: PROGRAMS
eo: PROGRAMOJ

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
eo: LUDI DISKON

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
eo: SISTEMO
