KODI Main - en to fa_IR translation catalogue (83 entries)

[ctx: #31000]
en: Change your
fa_IR: تغییر

[ctx: #31004]
en: Working...
fa_IR: در حال کار...

[ctx: #31005]
en: Hide information
fa_IR: پنهان کردن اطلاعات

[ctx: #31006]
en: View options
fa_IR: مشاهده تنظیمات

[ctx: #31008]
en: Full screen
fa_IR: تمام صفحه

[ctx: #31023]
en: Playing
fa_IR: در حال پخش

[ctx: #31024]
en: Page
fa_IR: صفحه

[ctx: #31025]
en: Items
fa_IR: موضوعات

[ctx: #31026]
en: Misc options
fa_IR: سایر تنظیمات

[ctx: #31027]
en: Location
fa_IR: مکان

[ctx: #31029]
en: Fanart
fa_IR: فن آرت

[ctx: #31033]
en: Info
fa_IR: اطلاعات

[ctx: #31039]
en: Actions
fa_IR: عملیات

[ctx: #31040]
en: Now playing
fa_IR: در حال پخش

[ctx: #31042]
en: PLAYING
fa_IR: در حال پخش

[ctx: #31043]
en: PAUSED
fa_IR: مکث شده

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
fa_IR: حرکت سریع به جلو

[ctx: #31045]
en: REWIND
fa_IR: حرکت سریع به عقب

[ctx: #31046]
en: SEEKING
fa_IR: جستجو

[ctx: #31049]
en: End time
fa_IR: زمان پایان

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
fa_IR: مرتب سازی صعودی

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
fa_IR: مرتب سازی نزولی

[ctx: #31055]
en: Open playlist
fa_IR: باز کردن لیست پخش

[ctx: #31056]
en: Save playlist
fa_IR: ذخیره لیست پخش

[ctx: #31057]
en: Close playlist
fa_IR: بستن لیست پخش

[ctx: #31058]
en: System music files
fa_IR: سیستم فایل های موسیقی

[ctx: #31059]
en: Current playlist
fa_IR: لیست پخش فعلی

[ctx: #31101]
en: Home screen options
fa_IR: تنظیمات صفحه ی اصلی

[ctx: #31102]
en: Background
fa_IR: پس زمینه

[ctx: #31106]
en: Miscellaneous options
fa_IR: تنظیمات متفرقه

[ctx: #31108]
en: Hide main menu buttons
fa_IR: مخفی کردن کلید های منوی اصلی

[ctx: #31110]
en: Background path:
fa_IR: مسیر پس زمینه

[ctx: #31111]
en: Hide
fa_IR: مخفی کردن

[ctx: #31112]
en: Options
fa_IR: گزینه ها

[ctx: #31128]
en: Lyrics
fa_IR: اشعار

[ctx: #31132]
en: Lyrics add-on
fa_IR: افزونه متن ترانه

[ctx: #31140]
en: Music OSD
fa_IR: موسیقی

[ctx: #31142]
en: Settings level
fa_IR: سطح تنظیمات

[ctx: #31200]
en: Shortcuts
fa_IR: میانبرها

[ctx: #31205]
en: Lyrics source
fa_IR: ماخذ اشعار

[ctx: #31206]
en: Found
fa_IR: پیدا شده

[ctx: #31301]
en: Last updated
fa_IR: آخرین بروزرسانی

[ctx: #31303]
en: Data provider
fa_IR: ارائه دهنده اطلاعات

[ctx: #31322]
en: Aired
fa_IR: پخش شده

[ctx: #31326]
en: Created
fa_IR: ایجاد شده

[ctx: #31327]
en: Resolution
fa_IR: رزولیشن

[ctx: #31329]
en: [B]Timer set![/B] [COLOR=grey2] - System auto shutdown in[/COLOR]
fa_IR: [B] تایمر تنظیم شد! [/B] [COLOR=grey2] زمان مانده تا خاموشی سیستم: [/COLOR]

[ctx: #31351]
en: Pause
fa_IR: مکث

[ctx: #31352]
en: Stop
fa_IR: توقف

[ctx: #31354]
en: Rewind
fa_IR: بازکشت

[ctx: #31355]
en: Movie menu
fa_IR: منو فیلم

[ctx: #31356]
en: Download subtitles
fa_IR: دانلود زیر نویس ها

[ctx: #31360]
en: Watch as 2D
fa_IR: تماشا بصورت دو بعدی

[ctx: #31361]
en: Change mode
fa_IR: تغییر حالت

[ctx: #31362]
en: Enabled
fa_IR: فعال شده

[ctx: #31390]
en: Skin default
fa_IR: پیش فرض پوسته

[ctx: #31392]
en: Arial based
fa_IR: بر اساس قلم Arial

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
fa_IR: زیر نویس محلی موجود

[ctx: #31420]
en: Login
fa_IR: ورود

[ctx: #31422]
en: Show or hide the login screen at startup.
fa_IR: نمایش/عدم نمایش صفحه ورود در ابتدا

[ctx: #31423]
en: Select the profile that will be used at startup when the login screen is disabled.
fa_IR: انتخاب کابری که در زمان غیر فعال بودن صفحه ورود مورد استفاده قرار گیرد.

[ctx: #31502]
en: TV
fa_IR: تلویزیون

[ctx: #31503]
en: Add group
fa_IR: افزودن گروه

[ctx: #31504]
en: Rename group
fa_IR: تغییر نام گروه

[ctx: #31505]
en: Delete group
fa_IR: حذف گروه

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
fa_IR: گروه های [CR]موجود

[ctx: #31901]
en: 36-hour forecast
fa_IR: پیش بینی 36 ساعته

[ctx: #31903]
en: Weekend forecast
fa_IR: پیش بینی هفتگی

[ctx: #31904]
en: Daily forecast
fa_IR: پیش بینی روزانه

[ctx: #31905]
en: Forecast
fa_IR: پیش بینی

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
fa_IR: دریافت اطلاعات پیش بینی...

[ctx: #31910]
en: Maps
fa_IR: نقشه ها

[ctx: #31950]
en: WEATHER
fa_IR: آب و هوا

[ctx: #31951]
en: PICTURES
fa_IR: تصاویر

[ctx: #31952]
en: TV
fa_IR: تلویزیون

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
fa_IR: ویدیوها

[ctx: #31954]
en: MOVIES
fa_IR: فیلم ها

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
fa_IR: برنامه های تلویزیونی

[ctx: #31956]
en: MUSIC
fa_IR: موسیقی

[ctx: #31957]
en: PROGRAMS
fa_IR: برنامه ها

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
fa_IR: اجرای CD/DVD

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
fa_IR: سیستم

[ctx: #31960]
en: RADIO
fa_IR: رادیو
