KODI Main - en to hr_HR translation catalogue (140 entries)

[ctx: #31000]
en: Change your
hr_HR: Promijenite vaše

[ctx: #31003]
en: Power options
hr_HR: Mogućnosti energije

[ctx: #31004]
en: Working...
hr_HR: Reprodukcija...

[ctx: #31005]
en: Hide information
hr_HR: Sakrij informacije

[ctx: #31006]
en: View options
hr_HR: Mogućnosti prikaza

[ctx: #31007]
en: Video process information
hr_HR: Informacije video obrade

[ctx: #31008]
en: Full screen
hr_HR: Cijeli zaslon

[ctx: #31009]
en: Total duration
hr_HR: Ukupno trajanje

[ctx: #31010]
en: Hardware decoding
hr_HR: Hardversko dekôdiranje

[ctx: #31011]
en: Inactive
hr_HR: Neaktivno

[ctx: #31012]
en: Decoder
hr_HR: Dekôder

[ctx: #31013]
en: Audio process information
hr_HR: Informacije obrade zvuka

[ctx: #31014]
en: Memory used
hr_HR: Korištenje memorije

[ctx: #31023]
en: Playing
hr_HR: Reprodukcija

[ctx: #31024]
en: Page
hr_HR: Stranica

[ctx: #31025]
en: Items
hr_HR: Stavaka

[ctx: #31026]
en: Misc options
hr_HR: Ostale mogućnosti

[ctx: #31027]
en: Location
hr_HR: Lokacija

[ctx: #31028]
en: Poster wrap
hr_HR: Omot postera

[ctx: #31029]
en: Fanart
hr_HR: Poster obožavatelja

[ctx: #31031]
en: Pic thumbs
hr_HR: Minijature

[ctx: #31032]
en: Image wrap
hr_HR: Slika omota

[ctx: #31033]
en: Info
hr_HR: Informacije

[ctx: #31039]
en: Actions
hr_HR: Radnje

[ctx: #31040]
en: Now playing
hr_HR: Trenutno se reproducira

[ctx: #31042]
en: PLAYING
hr_HR: REPRODUKCIJA

[ctx: #31043]
en: PAUSED
hr_HR: PAUZIRANO

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
hr_HR: PREMOTAVANJE UNAPRIJED

[ctx: #31045]
en: REWIND
hr_HR: PREMOTAVANJE UNAZAD

[ctx: #31046]
en: SEEKING
hr_HR: PREMOTAVANJE

[ctx: #31048]
en: Visualisation presets
hr_HR: Predlošci vizualizacije

[ctx: #31049]
en: End time
hr_HR: Vrijeme završetka

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
hr_HR: Poredaj: Padajući

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
hr_HR: Poredaj: Rastući

[ctx: #31055]
en: Open playlist
hr_HR: Otvori popis izvođenja

[ctx: #31056]
en: Save playlist
hr_HR: Spremite popis izvođenja

[ctx: #31057]
en: Close playlist
hr_HR: Zatvori popis izvođenja

[ctx: #31058]
en: System music files
hr_HR: Glazbene datoteke sustava

[ctx: #31059]
en: Current playlist
hr_HR: Trenutni popis izvođenja

[ctx: #31061]
en: Current selected
hr_HR: Trenutno odabrano

[ctx: #31101]
en: Home screen options
hr_HR: Mogućnosti početnog zaslona

[ctx: #31102]
en: Background
hr_HR: Pozadina

[ctx: #31103]
en: Show "Paused" in picture slideshow
hr_HR: Prikaži "Pauzirano" u slikovnoj prezentaciji

[ctx: #31104]
en: Play trailers in a window [COLOR=grey3](Video information dialogue only)[/COLOR]
hr_HR: Reproduciraj najave u prozoru [COLOR=grey3](Samo dijalog video informacija)[/COLOR]

[ctx: #31106]
en: Miscellaneous options
hr_HR: Ostale mogućnosti

[ctx: #31107]
en: Hide flagging read from video filenames [COLOR=grey3](e.g. Blu-ray, HD-DVD)[/COLOR]
hr_HR: Sakrij oznake pročitane iz naziva video datoteka [COLOR=grey3](npr. Blu-ray, HD-DVD)[/COLOR]

[ctx: #31108]
en: Hide main menu buttons
hr_HR: Sakrij tipke glavnog izbornika

[ctx: #31109]
en: Enable custom background
hr_HR: Omogući prilagođenu pozadinu

[ctx: #31110]
en: Background path:
hr_HR: Putanja pozadine:

[ctx: #31111]
en: Hide
hr_HR: Sakrij

[ctx: #31112]
en: Options
hr_HR: Mogućnosti

[ctx: #31116]
en: Show recently added albums
hr_HR: Prikaži nedavno dodane albume

[ctx: #31117]
en: Show recently added videos
hr_HR: Prikaži nedavno dodane video snimke

[ctx: #31118]
en: Home page programs submenu
hr_HR: Početna stranica "Programi" podizbornika

[ctx: #31119]
en: Hide background fanart
hr_HR: Sakrij pozadinu postera obožavatelja

[ctx: #31122]
en: Hide EPG if RDS is present on channel window
hr_HR: Sakrij EPG ako je RDS prisutan na prozoru programa

[ctx: #31124]
en: Show background "Now playing" video
hr_HR: Prikaži pozadinu "Trenutno se reproducira" videa

[ctx: #31125]
en: Show background "Now playing" visualisation
hr_HR: Prikaži pozadinu "Trenutno se reproducira" vizualizacije

[ctx: #31128]
en: Lyrics
hr_HR: Tekstovi pjesama

[ctx: #31129]
en: Hide fanart in full screen visualisation
hr_HR: Sakrij poster obožavatelja u vizualizaciji cijelog zaslona

[ctx: #31132]
en: Lyrics add-on
hr_HR: Dodatak za tekstove pjesama

[ctx: #31134]
en: Home page "Videos" submenu
hr_HR: Početna stranica "Video"  podizbornika

[ctx: #31135]
en: Home page "Music" submenu
hr_HR: Početna stranica "Glazba" podizbornika

[ctx: #31136]
en: Home page "Pictures" submenu
hr_HR: Početna stranica "Slike" podizbornika

[ctx: #31140]
en: Music OSD
hr_HR: OSD glazbe

[ctx: #31142]
en: Settings level
hr_HR: Razina postavki

[ctx: #31200]
en: Shortcuts
hr_HR: Prečaci

[ctx: #31203]
en: Choose your song
hr_HR: Odaberite svoju pjesmu

[ctx: #31205]
en: Lyrics source
hr_HR: Izvor tekstova pjesama

[ctx: #31206]
en: Found
hr_HR: Pronađeno

[ctx: #31207]
en: Find more items
hr_HR: Potraži više stavki

[ctx: #31208]
en: Upcoming episodes
hr_HR: Nadolazeće epizode

[ctx: #31300]
en: Current temperature
hr_HR: Trenutna temperatura

[ctx: #31301]
en: Last updated
hr_HR: Posljednja nadopuna

[ctx: #31303]
en: Data provider
hr_HR: Pružatelj podataka

[ctx: #31308]
en: Movie details
hr_HR: Pojedinosti filma

[ctx: #31309]
en: Memory used:
hr_HR: Korištenje memorije:

[ctx: #31310]
en: Track number
hr_HR: Broj pjesme

[ctx: #31319]
en: Selected profile
hr_HR: Odabrani profil

[ctx: #31320]
en: Last logged in
hr_HR: Posljednji prijavljen

[ctx: #31322]
en: Aired
hr_HR: Emitirano

[ctx: #31325]
en: Playlist options
hr_HR: Mogućnosti popisa izvođenja

[ctx: #31326]
en: Created
hr_HR: Napravljeno

[ctx: #31327]
en: Resolution
hr_HR: Razlučivost

[ctx: #31328]
en: Recently added
hr_HR: Nedavno dodano

[ctx: #31329]
en: [B]Timer set![/B] [COLOR=grey2] - System auto shutdown in[/COLOR]
hr_HR: [B]Vrijeme isključivanja![/B][COLOR=grey2] - Sustav se automatski isključuje za[/COLOR]

[ctx: #31330]
en: Click button to play[CR][CR]movie trailer
hr_HR: Kliknite tipku za reprodukciju[CR][CR]filmskih najava

[ctx: #31331]
en: Album details
hr_HR: Pojedinosti albuma

[ctx: #31351]
en: Pause
hr_HR: Pauza

[ctx: #31352]
en: Stop
hr_HR: Zaustavi

[ctx: #31353]
en: Fast forward
hr_HR: Premotavanje unaprijed

[ctx: #31354]
en: Rewind
hr_HR: Premotavanje unazad

[ctx: #31355]
en: Movie menu
hr_HR: Filmski izbornik

[ctx: #31356]
en: Download subtitles
hr_HR: Preuzmanje podnaslova

[ctx: #31360]
en: Watch as 2D
hr_HR: Gledaj kao 2D

[ctx: #31361]
en: Change mode
hr_HR: Promijeni način

[ctx: #31362]
en: Enabled
hr_HR: Omogućeno

[ctx: #31390]
en: Skin default
hr_HR: Uobičajena presvlaka

[ctx: #31391]
en: Skin default with no caps
hr_HR: Uobičajena presvlaka bez velikih slova

[ctx: #31392]
en: Arial based
hr_HR: Temeljen na Arialu

[ctx: #31411]
en: First run help...
hr_HR: Pomoć kod prvog pokretanja...

[ctx: #31412]
en: This tab signifies that there is a menu off to the side of this window that contains extra options for this section. To access the menu, navigate to the left with your remote control or keyboard or place your mouse pointer over the tab. [CR][CR]Click "OK" to close this dialogue. It will not appear again.
hr_HR: Ova kartica označava da postoji izbornik sa strane ovog prozora koji sadrži dodatne mogućnosti ovog odjeljka. Za pristup izborniku, idite lijevo daljinskim upravljačem ili tipkovnicom ili postavite pokazivač miša iznad kartice. [CR] [CR] Kliknite na "U redu" za zatvaranje ovog dijaloga. Neće se ponovno pojaviti.

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
hr_HR: Lokalni podnaslovi dostupni

[ctx: #31420]
en: Login
hr_HR: Prijava

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
hr_HR: Odaberite svoj Kodi korisnički profil[CR]za prijavu i nastavak

[ctx: #31422]
en: Show or hide the login screen at startup.
hr_HR: Prikaži ili sakrij zaslon prijave pri pokretanju.

[ctx: #31423]
en: Select the profile that will be used at startup when the login screen is disabled.
hr_HR: Odaberite profil koji će se koristiti pri pokretanju kada je zaslon prijave onemogućen.

[ctx: #31430]
en: [B]PLAYER SETTINGS[/B][CR][CR]Configure actions that can be used during playback · Configure how media content is played
hr_HR: [B]POSTAVKE REPRODUKTORA[/B][CR][CR]Prilagodite radnje koje se koriste tijekom reprodukcije · Prilagodite način reprodukcije medijskog sadržaja

[ctx: #31431]
en: [B]LIBRARY SETTINGS[/B][CR][CR]Configure how the library/file views display media content ·  Configure how library lists/views are navigated · Configure the media database options
hr_HR: [B]POSTAVKE MEDIJSKE ZBIRKE[/B][CR][CR]Prilagodite kako zbirka/datoteka prikazuje medijski sadržaj · Prilagodite kako se upravlja prikazom/pogledom zbirke · Prilagodite mogućnosti baze podataka

[ctx: #31432]
en: [B]PVR SETTINGS[/B][CR][CR]Configure how the channels & guide are managed  · Configure how Live TV and recordings are managed
hr_HR: [B]PVR POSTAVKE[/B][CR][CR]Prilagodite upravljanje TV programima i EPG vodičem  · Prilagodite upravljanje televizijom i snimanjima

[ctx: #31433]
en: [B]ADD-ONS SETTINGS[/B][CR][CR]Configure your installed add-ons · Browse for and install add-ons from kodi.tv
hr_HR: [B]POSTAVKE DODATAKA[/B][CR][CR]Prilagodite vaše instalirane dodatke · Pregledavajte i instalirajte dodatke s kodi.tv

[ctx: #31434]
en: [B]SERVICES SETTINGS[/B][CR][CR]Configure & manage media sharing services · Configure web server · Configure & manage the weather service
hr_HR: [B]POSTAVKE USLUGA[/B][CR][CR]Prilagodite i upravljajte uslugama dijeljenja medija · Prilagodite web poslužitelj · Prilagodite i upravljajte uslugama vremenske prognoze

[ctx: #31435]
en: [B]SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Configure display · Configure audio · Configure internet access · Configure power saving· Configure logging
hr_HR: [B]POSTAVKE SUSTAVA[/B][CR][CR]Prilagodite zaslon · Prilagodite zvuk · Prilagodite pristup internetu · Prilagodite štednju energije · Prilagodite zapisivanje

[ctx: #31436]
en: [B]INTERFACE SETTINGS[/B][CR][CR]Configure skin · Configure region · Configure control · Configure screensaver · Configure master lock
hr_HR: [B]POSTAVKE SUSTAVA[/B][CR][CR]Prilagodite presvlaku · Prilagodite lokalizaciju · Prilagodite upravljanje · Prilagodite čuvar zaslona · Prilagodite glavno zaključavanje

[ctx: #31501]
en: Scheduled time
hr_HR: Planirano vrijeme

[ctx: #31502]
en: TV
hr_HR: Televizija

[ctx: #31503]
en: Add group
hr_HR: Dodaj grupu

[ctx: #31504]
en: Rename group
hr_HR: Preimenuj grupu

[ctx: #31505]
en: Delete group
hr_HR: Obriši grupu

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
hr_HR: Dostupne[CR]grupe

[ctx: #31509]
en: Channel group
hr_HR: Grupa programa

[ctx: #31510]
en: Timer set
hr_HR: Postavljanje zakazanog snimanja

[ctx: #31511]
en: Channel options
hr_HR: Mogućnosti programa

[ctx: #31901]
en: 36-hour forecast
hr_HR: 36-satna prognoza

[ctx: #31902]
en: Hourly forecast
hr_HR: Prognoza za svaki sat

[ctx: #31903]
en: Weekend forecast
hr_HR: Prognoza za vikend

[ctx: #31904]
en: Daily forecast
hr_HR: Dnevna prognoza

[ctx: #31905]
en: Forecast
hr_HR: Prognoza

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
hr_HR: Nabavljanje informacija prognoze...

[ctx: #31910]
en: Maps
hr_HR: Karte

[ctx: #31950]
en: WEATHER
hr_HR: VRIJEME

[ctx: #31951]
en: PICTURES
hr_HR: SLIKE

[ctx: #31952]
en: TV
hr_HR: TELEVIZIJA

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
hr_HR: VIDEO

[ctx: #31954]
en: MOVIES
hr_HR: FILMOVI

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
hr_HR: TV SERIJE

[ctx: #31956]
en: MUSIC
hr_HR: GLAZBA

[ctx: #31957]
en: PROGRAMS
hr_HR: PROGRAMI

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
hr_HR: OPTIČKI DISK

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
hr_HR: SUSTAV
