KODI Main - en to hu_HU translation catalogue (138 entries)

[ctx: #31000]
en: Change your
hu_HU: Választható

[ctx: #31003]
en: Power options
hu_HU: Kikapcsolási lehetőségek

[ctx: #31004]
en: Working...
hu_HU: Dolgozom...

[ctx: #31005]
en: Hide information
hu_HU: Információ elrejtése

[ctx: #31006]
en: View options
hu_HU: Nézet beállítások

[ctx: #31007]
en: Video process information
hu_HU: Videó feldolgozási információ

[ctx: #31008]
en: Full screen
hu_HU: Teljes képernyő

[ctx: #31009]
en: Total duration
hu_HU: Teljes időtartam

[ctx: #31010]
en: Hardware decoding
hu_HU: Hardveres dekódolás

[ctx: #31011]
en: Inactive
hu_HU: Inaktív

[ctx: #31012]
en: Decoder
hu_HU: Dekodoló

[ctx: #31013]
en: Audio process information
hu_HU: Hang feldolgozási információ

[ctx: #31014]
en: Memory used
hu_HU: Memóriahasználat

[ctx: #31023]
en: Playing
hu_HU: Éppen játszva

[ctx: #31024]
en: Page
hu_HU: Oldal

[ctx: #31025]
en: Items
hu_HU: Elem

[ctx: #31026]
en: Misc options
hu_HU: Egyéb beállítások

[ctx: #31027]
en: Location
hu_HU: Fekvés

[ctx: #31028]
en: Poster wrap
hu_HU: Poszter

[ctx: #31031]
en: Pic thumbs
hu_HU: Kép ikonok

[ctx: #31032]
en: Image wrap
hu_HU: Képborító

[ctx: #31033]
en: Info
hu_HU: Infó

[ctx: #31039]
en: Actions
hu_HU: Műveletek

[ctx: #31040]
en: Now playing
hu_HU: Most játszva

[ctx: #31042]
en: PLAYING
hu_HU: LEJÁTSZÁS

[ctx: #31043]
en: PAUSED
hu_HU: MEGÁLLÍTVA

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
hu_HU: ELŐRETEKERÉS

[ctx: #31045]
en: REWIND
hu_HU: VISSZATEKERÉS

[ctx: #31046]
en: SEEKING
hu_HU: KERESÉS

[ctx: #31048]
en: Visualisation presets
hu_HU: Vizualizáció előbeállítások

[ctx: #31049]
en: End time
hu_HU: Befejezési időpont

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
hu_HU: Sorrend: Növekvő

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
hu_HU: Sorrend: Csökkenő

[ctx: #31055]
en: Open playlist
hu_HU: Játszáslista megnyitása

[ctx: #31056]
en: Save playlist
hu_HU: Játszáslista mentése

[ctx: #31057]
en: Close playlist
hu_HU: Játszáslista zárása

[ctx: #31058]
en: System music files
hu_HU: Rendszer, zene fájlok

[ctx: #31059]
en: Current playlist
hu_HU: Jelenlegi játszáslista

[ctx: #31061]
en: Current selected
hu_HU: Jelenleg kiválasztott

[ctx: #31101]
en: Home screen options
hu_HU: Főképernyő lehetőségei

[ctx: #31102]
en: Background
hu_HU: Háttér

[ctx: #31103]
en: Show "Paused" in picture slideshow
hu_HU: "Megállítva" mutatása a diavetítés közben

[ctx: #31104]
en: Play trailers in a window [COLOR=grey3](Video information dialogue only)[/COLOR]
hu_HU: Filmelőzetesek lejátszása ablakban [COLOR=grey3](csak a videóinfó ablakban)[/COLOR]

[ctx: #31106]
en: Miscellaneous options
hu_HU: Egyéb beállítások

[ctx: #31107]
en: Hide flagging read from video filenames [COLOR=grey3](e.g. Blu-ray, HD-DVD)[/COLOR]
hu_HU: Fájlnevekből olvasott filmjellemzők elrejtése [COLOR=grey3](Blu-ray, HD-DVD)[/COLOR]

[ctx: #31108]
en: Hide main menu buttons
hu_HU: Főmenü gombok elrejtése

[ctx: #31109]
en: Enable custom background
hu_HU: Saját háttér

[ctx: #31110]
en: Background path:
hu_HU: Háttér mappa:

[ctx: #31111]
en: Hide
hu_HU: Elrejt

[ctx: #31112]
en: Options
hu_HU: Lehetőségek

[ctx: #31116]
en: Show recently added albums
hu_HU: Nemrég hozzáadott albumok mutatása

[ctx: #31117]
en: Show recently added videos
hu_HU: Nemrég hozzáadott videók mutatása

[ctx: #31118]
en: Home page programs submenu
hu_HU: Főképernyő Programok almenü

[ctx: #31119]
en: Hide background fanart
hu_HU: Fanart-háttér elrejtése

[ctx: #31122]
en: Hide EPG if RDS is present on channel window
hu_HU: Rejtse el az EPG-t, ha az RDS látható a csatorna ablakban

[ctx: #31124]
en: Show background "Now playing" video
hu_HU: A háttérben az éppen játszott videó megjelenítése

[ctx: #31125]
en: Show background "Now playing" visualisation
hu_HU: A háttérben az éppen futó vizualizáció megjelenítése

[ctx: #31128]
en: Lyrics
hu_HU: Dalszöveg

[ctx: #31129]
en: Hide fanart in full screen visualisation
hu_HU: Fanart elrejtése teljes képernyős vizualizációnál

[ctx: #31132]
en: Lyrics add-on
hu_HU: Dalszöveg kiegészítő

[ctx: #31134]
en: Home page "Videos" submenu
hu_HU: Főképernyő Videó almenü

[ctx: #31135]
en: Home page "Music" submenu
hu_HU: Főképernyő Zene almenü

[ctx: #31136]
en: Home page "Pictures" submenu
hu_HU: Főképernyő Képek almenü

[ctx: #31140]
en: Music OSD
hu_HU: Zene tálca

[ctx: #31142]
en: Settings level
hu_HU: Beállítás szint

[ctx: #31200]
en: Shortcuts
hu_HU: Parancsikonok

[ctx: #31203]
en: Choose your song
hu_HU: Válaszd a dalodat

[ctx: #31205]
en: Lyrics source
hu_HU: Dalszövegforrás

[ctx: #31206]
en: Found
hu_HU: Található

[ctx: #31207]
en: Find more items
hu_HU: További elemek keresése

[ctx: #31208]
en: Upcoming episodes
hu_HU: Következő epizódok

[ctx: #31300]
en: Current temperature
hu_HU: Aktuális hőmérséklet

[ctx: #31301]
en: Last updated
hu_HU: Utoljára frissítve

[ctx: #31303]
en: Data provider
hu_HU: Adatszolgáltató

[ctx: #31308]
en: Movie details
hu_HU: Film részletek

[ctx: #31309]
en: Memory used:
hu_HU: Memória használat:

[ctx: #31310]
en: Track number
hu_HU: Zeneszám

[ctx: #31319]
en: Selected profile
hu_HU: Választott profil

[ctx: #31320]
en: Last logged in
hu_HU: Utoljára bejelentkezve

[ctx: #31322]
en: Aired
hu_HU: Játszva

[ctx: #31325]
en: Playlist options
hu_HU: Lejátszáslista lehetőségek

[ctx: #31326]
en: Created
hu_HU: Létrehozva

[ctx: #31327]
en: Resolution
hu_HU: Felbontás

[ctx: #31328]
en: Recently added
hu_HU: Nemrég bekerült

[ctx: #31329]
en: [B]Timer set![/B] [COLOR=grey2] - System auto shutdown in[/COLOR]
hu_HU: [B]Időzítő beállítva![/B] [COLOR=grey2] - Automatikus leállítás ennyi idő múlva:[/COLOR]

[ctx: #31330]
en: Click button to play[CR][CR]movie trailer
hu_HU: Nyomd a gombot a filmelőzetes[CR][CR]Lejátszásához

[ctx: #31331]
en: Album details
hu_HU: Album részletek

[ctx: #31351]
en: Pause
hu_HU: Pillanat állj

[ctx: #31352]
en: Stop
hu_HU: Leállítás

[ctx: #31353]
en: Fast forward
hu_HU: Előretekerés

[ctx: #31354]
en: Rewind
hu_HU: Visszatekerés

[ctx: #31355]
en: Movie menu
hu_HU: Film menü

[ctx: #31356]
en: Download subtitles
hu_HU: Felirat letöltése

[ctx: #31360]
en: Watch as 2D
hu_HU: Megnézés 2D-ként

[ctx: #31361]
en: Change mode
hu_HU: Mód változtatása

[ctx: #31362]
en: Enabled
hu_HU: Engedélyezve

[ctx: #31390]
en: Skin default
hu_HU: Felszín alapértelmezése

[ctx: #31391]
en: Skin default with no caps
hu_HU: Alapértelmezett, nagybetűsítés nélkül

[ctx: #31392]
en: Arial based
hu_HU: Arial betűkészlet

[ctx: #31411]
en: First run help...
hu_HU: Segítség első indításkor…

[ctx: #31412]
en: This tab signifies that there is a menu off to the side of this window that contains extra options for this section. To access the menu, navigate to the left with your remote control or keyboard or place your mouse pointer over the tab. [CR][CR]Click "OK" to close this dialogue. It will not appear again.
hu_HU: Ez a fül azt jelzi hogy oldalt van egy menü, extra opciókkal az adott tartalomhoz.  A menühöz hozzáférhetsz ha az egérmutatót a fül fölé viszed, vagy a bal nyilat megnyomod a távirányítón. [CR][CR]Nyomj "OK" gombot a szöveg bezárásához. Nem fog még egyszer megjelenni.

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
hu_HU: Helyi felirat elérhető

[ctx: #31420]
en: Login
hu_HU: Bejelentkezés

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
hu_HU: Válaszd ki a Kodi felhasználói profilod[CR]a belépéshez

[ctx: #31422]
en: Show or hide the login screen at startup.
hu_HU: Bejelentkezési képernyő mutatása vagy elrejtése indításkor

[ctx: #31423]
en: Select the profile that will be used at startup when the login screen is disabled.
hu_HU: Profil kiválasztása amely használatra kerül ha a bejelentkező képernyő ki van kapcsolva.

[ctx: #31430]
en: [B]PLAYER SETTINGS[/B][CR][CR]Configure actions that can be used during playback · Configure how media content is played
hu_HU: [B]LEJÁTSZÓBEÁLLÍTÁSOK[/B][CR][CR]A lejátszás során elérhető műveletek beállítása · A médiatartalom lejátszásának beállítása

[ctx: #31431]
en: [B]LIBRARY SETTINGS[/B][CR][CR]Configure how the library/file views display media content ·  Configure how library lists/views are navigated · Configure the media database options
hu_HU: [B]MÉDIATÁR BEÁLLÍTÁSOK[/B][CR][CR]A médiatár/fájlnézetek médiatartalom megjelenítésének beállítása ·  A médialisták/médianézetek navigációjának beállítása · Média-adatbázis beállításai

[ctx: #31432]
en: [B]PVR SETTINGS[/B][CR][CR]Configure how the channels & guide are managed  · Configure how Live TV and recordings are managed
hu_HU: [B]PVR BEÁLLÍTÁSOK[/B][CR][CR]A csatornák és a műsorújság kezelési beállításai  · Az Elő TV-műsor és a rögzítések beállításai

[ctx: #31433]
en: [B]ADD-ONS SETTINGS[/B][CR][CR]Configure your installed add-ons · Browse for and install add-ons from kodi.tv
hu_HU: [B]KIEGÉSZÍTŐK BEÁLLÍTÁSAI[/B][CR][CR]A telepített kiegészítők beállításai · Kiegészítők keresése és telepítése a kodi.tv oldalról

[ctx: #31434]
en: [B]SERVICES SETTINGS[/B][CR][CR]Configure & manage media sharing services · Configure web server · Configure & manage the weather service
hu_HU: [B]SZOLGÁLTATÁSOK BEÁLLÍTÁSAI[/B][CR][CR]Médiamegosztási szolgáltatások beállítása és kezelése · Webkiszolgáló beállítása · Időjárási szolgáltatás beállítása és kezelése

[ctx: #31435]
en: [B]SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Configure display · Configure audio · Configure internet access · Configure power saving· Configure logging
hu_HU: [B]REDNSZERBEÁLLÍTÁSOK[/B][CR][CR]Kijelző beállítása · Hang beállítása · Internetelérés beállítása · Energiagazdálkodás beállítása · Naplózás beállítása

[ctx: #31436]
en: [B]INTERFACE SETTINGS[/B][CR][CR]Configure skin · Configure region · Configure control · Configure screensaver · Configure master lock
hu_HU: [B]KEZELŐFELÜLET BEÁLLÍTÁSAI[/B][CR][CR]Felület beállítása · Régió beállítása · Vezérlés beállítása · Képernyővédő beállítása · Mesterzár beállítása

[ctx: #31501]
en: Scheduled time
hu_HU: Ütemezett időzítés

[ctx: #31503]
en: Add group
hu_HU: Csoport hozzáadása

[ctx: #31504]
en: Rename group
hu_HU: Csoport átnevezése

[ctx: #31505]
en: Delete group
hu_HU: Csoport törlése

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
hu_HU: Elérhető[CR]Csoportok

[ctx: #31509]
en: Channel group
hu_HU: Csatorna csoportok

[ctx: #31510]
en: Timer set
hu_HU: Időzítő beállítás

[ctx: #31511]
en: Channel options
hu_HU: Csatorna opciók

[ctx: #31901]
en: 36-hour forecast
hu_HU: 36 órás előrejelzés

[ctx: #31902]
en: Hourly forecast
hu_HU: Egyórás előrejelzés

[ctx: #31903]
en: Weekend forecast
hu_HU: Hétvégi előrejelzés

[ctx: #31904]
en: Daily forecast
hu_HU: Napi Előrejezés

[ctx: #31905]
en: Forecast
hu_HU: Előrejelzés

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
hu_HU: Előrejelzési információ letöltése...

[ctx: #31910]
en: Maps
hu_HU: Térképek

[ctx: #31950]
en: WEATHER
hu_HU: IDŐJÁRÁS

[ctx: #31951]
en: PICTURES
hu_HU: KÉPEK

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
hu_HU: VIDEÓK

[ctx: #31954]
en: MOVIES
hu_HU: FILMEK

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
hu_HU: SOROZATOK

[ctx: #31956]
en: MUSIC
hu_HU: ZENE

[ctx: #31957]
en: PROGRAMS
hu_HU: PROGRAMOK

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
hu_HU: LEMEZ LEJÁTSZÁSA

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
hu_HU: RENDSZER

[ctx: #31960]
en: RADIO
hu_HU: RÁDIÓ
