KODI Main - en to nl_NL translation catalogue (447 entries)

[ctx: #31000]
en: Change your
nl_NL: Verander je

[ctx: #31002]
en: Enable manual opening of media views slide menu
nl_NL: Activeer handmatige opening van media weergave glij menu

[ctx: #31003]
en: Power options
nl_NL: Energiebeheer

[ctx: #31004]
en: Working...
nl_NL: Bezig...

[ctx: #31005]
en: Hide information
nl_NL: Verberg informatie

[ctx: #31006]
en: View options
nl_NL: Weergaveopties

[ctx: #31008]
en: Full screen
nl_NL: Volledig scherm

[ctx: #31009]
en: Total duration
nl_NL: Totale duur

[ctx: #31010]
en: Hardware decoding
nl_NL: Hardwaredecodering

[ctx: #31011]
en: Inactive
nl_NL: Inactief

[ctx: #31013]
en: Audio process information
nl_NL: Audiovoortgangsinformatie

[ctx: #31014]
en: Memory used
nl_NL: Geheugen gebruikt

[ctx: #31015]
en: Never
nl_NL: Nooit

[ctx: #31016]
en: Permanently
nl_NL: Permanent

[ctx: #31017]
en: Info button
nl_NL: Info knop

[ctx: #31018]
en: Last video played
nl_NL: Laatst afgespeelde video

[ctx: #31019]
en: Eject or load DVD drive
nl_NL: In of uitwerpen DVD drive

[ctx: #31020]
en: Automatic suggestion
nl_NL: Automatische suggestie

[ctx: #31021]
en: Enable trailers button
nl_NL: Activeer Trailers knop

[ctx: #31022]
en: Enable playlist at startup
nl_NL: Activeer afspeellijst bij opstarten

[ctx: #31023]
en: Playing
nl_NL: Afspelen

[ctx: #31024]
en: Page
nl_NL: Pagina

[ctx: #31026]
en: Misc options
nl_NL: Overige opties

[ctx: #31027]
en: Location
nl_NL: Locatie

[ctx: #31030]
en: Full wall
nl_NL: Volledige muur

[ctx: #31031]
en: Pic thumbs
nl_NL: Afbeelding miniaturen

[ctx: #31032]
en: Image wrap
nl_NL: Afbeelding wrap

[ctx: #31034]
en: Enable media info on fullscreen playback
nl_NL: Activeer media info tijdens volledig scherm afspelen

[ctx: #31035]
en: Use extra thumbs
nl_NL: Gebruik extra miniaturen

[ctx: #31036]
en: Please set path to UPnP server
nl_NL: Stel de UPnP Server locatie in

[ctx: #31038]
en: Select item to swap
nl_NL: Selecteer item om te swappen

[ctx: #31039]
en: Actions
nl_NL: Acties

[ctx: #31040]
en: Now playing
nl_NL: Nu afspelend

[ctx: #31041]
en: UPnP error
nl_NL: UPnP fout

[ctx: #31042]
en: PLAYING
nl_NL: AFSPELEN

[ctx: #31043]
en: PAUSED
nl_NL: PAUZE

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
nl_NL: VOORUIT SPOELEN

[ctx: #31045]
en: REWIND
nl_NL: TERUGSPOELEN

[ctx: #31046]
en: SEEKING
nl_NL: ZOEKEN

[ctx: #31047]
en: PLAY SPEED
nl_NL: AFSPEELSNELHEID

[ctx: #31048]
en: Visualisation presets
nl_NL: Visualisatie voor-instellingen

[ctx: #31049]
en: End time
nl_NL: Eindtijd

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
nl_NL: Sorteren: Oplopend

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
nl_NL: Sorteren: Aflopend

[ctx: #31052]
en: New banners
nl_NL: Nieuwe banners

[ctx: #31053]
en: Watched banners
nl_NL: Bekeken banners

[ctx: #31055]
en: Open playlist
nl_NL: Afspeellijst openen

[ctx: #31056]
en: Save playlist
nl_NL: Afspeellijst bewaren

[ctx: #31057]
en: Close playlist
nl_NL: Afspeellijst sluiten

[ctx: #31058]
en: System music files
nl_NL: Systeem muziekbestanden

[ctx: #31059]
en: Current playlist
nl_NL: Huidige afspeellijst

[ctx: #31061]
en: Current selected
nl_NL: Huidige geselecteerde

[ctx: #31062]
en: Episode backdrop
nl_NL: Aflevering achtergrond

[ctx: #31063]
en: Show volume buttons
nl_NL: Laat volume knoppen zien

[ctx: #31064]
en: Volume buttons small jump
nl_NL: Volume knoppen kleine stap

[ctx: #31065]
en: Favourites button action
nl_NL: Favorieten knop actie

[ctx: #31066]
en: Enable original confluence popup seek bar
nl_NL: Activeer originele confluence pop-up zoekbalk

[ctx: #31067]
en: Enable CD wall as fallback background of playing albums
nl_NL: Activeer CD-muur al terugval voor nu  afspelende Fanart albums

[ctx: #31068]
en: Enable fanart animation of playing media
nl_NL: Activeer fanart animatie van afspelende media

[ctx: #31069]
en: Enable home floor
nl_NL: Activeer thuis vloer

[ctx: #31070]
en: Enable list item background fanart
nl_NL: Activeer lijst bestand achtergrond fanart

[ctx: #31071]
en: Enable now playing info
nl_NL: Activeer nu afspelend info

[ctx: #31072]
en: Home top left info area
nl_NL: Begin links bovenin info locatie

[ctx: #31073]
en: Enable home stats bar
nl_NL: Activeer begin status balk

[ctx: #31074]
en: Enable large home widgets
nl_NL: Activeer grote start widgets

[ctx: #31075]
en: Enable episode thumbnails
nl_NL: Activeer eposide thumbnails

[ctx: #31076]
en: Enable raindrop effect
nl_NL: Activeer aflevering miniatuur

[ctx: #31077]
en: Shutdown menu
nl_NL: Afsluit menu

[ctx: #31078]
en: Power button action
nl_NL: Aan/Uit knop actie

[ctx: #31079]
en: Hide power button
nl_NL: Verberg Aan/Uit knop

[ctx: #31080]
en: Floor button options
nl_NL: Bodem knop opties

[ctx: #31081]
en: Enable clock and date display
nl_NL: Activeer klok en datum weergave

[ctx: #31082]
en: Profile (if not master)
nl_NL: Profiel (wanneer niet beheerprofiel)

[ctx: #31083]
en: Kodi icon
nl_NL: Kodi icoon

[ctx: #31084]
en: Enable kodi intro movie
nl_NL: Activeer Kodi Intro Film

[ctx: #31085]
en: Shuffle on
nl_NL: Shuffle Aan

[ctx: #31086]
en: Repeat all on
nl_NL: Herhaal alles op

[ctx: #31087]
en: Repeat one on
nl_NL: Herhaal één op

[ctx: #31088]
en: of
nl_NL: uit

[ctx: #31089]
en: Enable PVR recording info
nl_NL: Activeer PVR opname info

[ctx: #31090]
en: Use wide banners
nl_NL: Gebruik brede banners

[ctx: #31091]
en: Wake on lan ping
nl_NL: Wake on lan Ping

[ctx: #31093]
en: Ping MAC address
nl_NL: Ping MAC Adres

[ctx: #31094]
en: Enable WOL ping
nl_NL: Activeer WOL Ping

[ctx: #31096]
en: Enable suggested movies or TV shows info
nl_NL: Activeer voorgestelde films of TV series informatie

[ctx: #31097]
en: Enable Floor Return Buttons (for touch)
nl_NL: Activeer Bodem Knoppen (voor aanraakscherm)

[ctx: #31098]
en: Top left widget on all screens
nl_NL: Widget linksboven op alle schermen

[ctx: #31099]
en: Use extra fanart on navigation
nl_NL: Extra fanart bij navigeren gebruiken

[ctx: #31100]
en: Weather fanart
nl_NL: weer Fan-art

[ctx: #31101]
en: Home screen options
nl_NL: Beginschermopties

[ctx: #31102]
en: Background
nl_NL: Achtergrond

[ctx: #31103]
en: Show "Paused" in picture slideshow
nl_NL: Toon "Gepauzeerd" in afbeelding diavoorstelling

[ctx: #31104]
en: Play trailers in a window [COLOR=grey3](Video information dialogue only)[/COLOR]
nl_NL: Speel trailers in een venster [COLOR=grey3](Alleen video informatie dialoog)[/COLOR]

[ctx: #31106]
en: Miscellaneous options
nl_NL: Diverse opties

[ctx: #31107]
en: Hide flagging read from video filenames [COLOR=grey3](e.g. Blu-ray, HD-DVD)[/COLOR]
nl_NL: Verberg markeringen gelezen uit bestandsnamen[COLOR=grey3](Bijv. Blu-ray, HD-DVD)[/COLOR]

[ctx: #31108]
en: Hide main menu buttons
nl_NL: Verberg knoppen in het hoofdmenu

[ctx: #31109]
en: Enable custom background
nl_NL: Gebruik achtergrond naar keuze

[ctx: #31110]
en: Background path:
nl_NL: Achtergrond locatie:

[ctx: #31111]
en: Hide
nl_NL: Verbergen

[ctx: #31112]
en: Options
nl_NL: Opties

[ctx: #31113]
en: Choices
nl_NL: Keuze`s

[ctx: #31116]
en: Show recently added albums
nl_NL: Toon recent toegevoegde albums

[ctx: #31117]
en: Show recently added videos
nl_NL: Toon recent toegevoegde video`s

[ctx: #31118]
en: Home page programs submenu
nl_NL: Beginscherm Programma's submenu

[ctx: #31119]
en: Hide background fanart
nl_NL: Fanart achtergronden verbergen

[ctx: #31120]
en: Hide page count info
nl_NL: Verberg aantal pagina's info

[ctx: #31121]
en: Show plot info on info screen
nl_NL: Laat plot informatie op info scherm zien

[ctx: #31122]
en: Hide EPG if RDS is present on channel window
nl_NL: Verberg EPG wanneer RDS aanwezig is op kanaalvenster

[ctx: #31124]
en: Show background "Now playing" video
nl_NL: Toon achtergrond "Nu afspelend" video

[ctx: #31125]
en: Show background "Now playing" visualisation
nl_NL: Toon achtergrond "Nu afspelend" visualisatie

[ctx: #31128]
en: Lyrics
nl_NL: Songteksten

[ctx: #31129]
en: Hide fanart in full screen visualisation
nl_NL: Verberg fanart in volledig scherm visualisatie

[ctx: #31130]
en: Hide favorites button
nl_NL: Verberg favorieten knop

[ctx: #31131]
en: Hide top left info on windows
nl_NL: Verberg info linksboven in schermen

[ctx: #31132]
en: Lyrics add-on
nl_NL: Songtekst add-on

[ctx: #31133]
en: Minimize on exit button
nl_NL: Minimaliseer op sluiten knop

[ctx: #31134]
en: Home page "Videos" submenu
nl_NL: Beginscherm Video's submenu

[ctx: #31135]
en: Home page "Music" submenu
nl_NL: Beginscherm Muziek submenu

[ctx: #31136]
en: Home page "Pictures" submenu
nl_NL: Beginscherm Afbeeldingen submenu

[ctx: #31137]
en: Enable low main menu bar
nl_NL: Activeer lage hoofdmenu balk

[ctx: #31138]
en: Play party mode music on screensaver
nl_NL: Speel feest modus muziek bij schermbeveiliging

[ctx: #31139]
en: Enable automatic fullscreen music playback
nl_NL: Activeer automatisch volledig scherm bij muziek afspelen

[ctx: #31140]
en: Music OSD
nl_NL: Muziek-OSD

[ctx: #31142]
en: Settings level
nl_NL: Instellingsniveau

[ctx: #31146]
en: Enable busy animation
nl_NL: Activeer bezig animatie

[ctx: #31147]
en: Setup UPnP library
nl_NL: Instellen UPnP bibliotheek

[ctx: #31148]
en: Enable UPnP client mode
nl_NL: Activeer UPnP cliënt modus

[ctx: #31150]
en: Select UPnP server
nl_NL: Selecteer UPnP server

[ctx: #31151]
en: Restart kodi instead of system reboot
nl_NL: Kodi herstarten in plaats van systeem herstart

[ctx: #31152]
en: Enable kiosk mode
nl_NL: Kioskmodus activeren (geen zij menu's)

[ctx: #31153]
en: Show minimal picture info
nl_NL: Laat minimale foto info zien

[ctx: #31154]
en: Notifications at top left
nl_NL: Notificaties linksboven

[ctx: #31155]
en: Show global search button on bottom left
nl_NL: Laat globaal zoeken know linksonder zien

[ctx: #31188]
en: Random concerts
nl_NL: Willekeurige concerten

[ctx: #31189]
en: Recent concerts
nl_NL: Recente Concerten

[ctx: #31190]
en: Random albums
nl_NL: Willekeurige albums

[ctx: #31191]
en: Suggested albums
nl_NL: Voorgestelde albums

[ctx: #31192]
en: Recent albums
nl_NL: Recente albums

[ctx: #31193]
en: Random episodes
nl_NL: Willekeurige afleveringen

[ctx: #31194]
en: Suggested episodes
nl_NL: Voorgestelde afleveringen

[ctx: #31195]
en: Recent episodes
nl_NL: Recente afleveringen

[ctx: #31196]
en: Random movies
nl_NL: Willekeurige films

[ctx: #31197]
en: Suggested movies
nl_NL: Voorgestelde films

[ctx: #31198]
en: Recent movies
nl_NL: Recente films

[ctx: #31199]
en: Suggested concerts
nl_NL: Voorgestelde concerten

[ctx: #31200]
en: Shortcuts
nl_NL: Snelkoppelingen

[ctx: #31201]
en: Custom widgets
nl_NL: Aangepaste widgets

[ctx: #31202]
en: Custom:
nl_NL: Aangepast

[ctx: #31203]
en: Choose your song
nl_NL: Kies je lied

[ctx: #31204]
en: ExtendedInfo
nl_NL: UitgebreideInfo

[ctx: #31205]
en: Lyrics source
nl_NL: Songtekst bron

[ctx: #31206]
en: Found
nl_NL: Gevonden

[ctx: #31207]
en: Find more items
nl_NL: Vind meer items

[ctx: #31208]
en: Upcoming episodes
nl_NL: Aankomende afleveringen

[ctx: #31209]
en: Global search
nl_NL: Globaal zoeken

[ctx: #31213]
en: Streaming navigator
nl_NL: Streaming navigatie

[ctx: #31214]
en: Show addon names
nl_NL: Laat addon namen zien

[ctx: #31215]
en: Watch it later
nl_NL: Bekijk later

[ctx: #31216]
en: Animation
nl_NL: Animatie

[ctx: #31217]
en: Children
nl_NL: Kinderen

[ctx: #31218]
en: Comedy
nl_NL: Komedie

[ctx: #31219]
en: Family
nl_NL: Familie

[ctx: #31220]
en: In progress movies
nl_NL: Films die bezig zijn

[ctx: #31223]
en: Movies animation
nl_NL: Animatiefilms

[ctx: #31224]
en: Movies children
nl_NL: Kinderfilms

[ctx: #31225]
en: Movies comedy
nl_NL: Komediefilms

[ctx: #31226]
en: Movies family
nl_NL: Familiefilms

[ctx: #31227]
en: HD-movies
nl_NL: HD-films

[ctx: #31228]
en: Unwatched movies
nl_NL: Niet bekeken films

[ctx: #31230]
en: User selection one
nl_NL: Gebruikersselectie een

[ctx: #31231]
en: User selection two
nl_NL: Gebruikersselectie twee

[ctx: #31232]
en: User selection three
nl_NL: Gebruikersselectie drie

[ctx: #31233]
en: User selection four
nl_NL: Gebruikersselectie vier

[ctx: #31234]
en: User selection five
nl_NL: Gebruikersselectie vijf

[ctx: #31235]
en: User selection six
nl_NL: Gebruikersselectie zes

[ctx: #31236]
en: User selection seven
nl_NL: Gebruikersselectie zeven

[ctx: #31237]
en: User selection eight
nl_NL: Gebruikersselectie acht

[ctx: #31238]
en: User selection nine
nl_NL: Gebruikersselectie negen

[ctx: #31239]
en: User selection ten
nl_NL: Gebruikersselectie tien

[ctx: #31240]
en: User friendly name
nl_NL: Gebruikersvriendelijke naam

[ctx: #31241]
en: User selection eleven
nl_NL: Gebruikersselectie elf

[ctx: #31242]
en: User selection twelve
nl_NL: Gebruikersselectie twaalf

[ctx: #31243]
en: Kodi command
nl_NL: Kodi opdracht

[ctx: #31244]
en: Skin preset
nl_NL: Skin voorinstelling

[ctx: #31245]
en: Next aired episodes
nl_NL: Volgende uitgezonden afleveringen

[ctx: #31247]
en: Move menu item
nl_NL: Verplaats menu item

[ctx: #31248]
en: % transparency
nl_NL: % Transparantie

[ctx: #31249]
en: Background transparency
nl_NL: Achtergrond transparantie

[ctx: #31251]
en: Suggested
nl_NL: Aanbevolen

[ctx: #31252]
en: No suggested media
nl_NL: Geen aanbevolen media

[ctx: #31253]
en: Recently added
nl_NL: Recent toegevoegd

[ctx: #31254]
en: None
nl_NL: Geen

[ctx: #31255]
en: Theme
nl_NL: Thema

[ctx: #31256]
en: Random fanArt
nl_NL: Willekeurige fan-art

[ctx: #31257]
en: Skin default
nl_NL: Standaard ontwerp

[ctx: #31258]
en: User select
nl_NL: Gebruikskeuze

[ctx: #31260]
en: No disc media detected
nl_NL: Geen disc media gedetecteerd

[ctx: #31261]
en: Next tracks
nl_NL: Volgende nummers

[ctx: #31267]
en: Playing
nl_NL: Spelen

[ctx: #31268]
en: Played
nl_NL: Afgespeeld

[ctx: #31269]
en: Unfinished
nl_NL: Niet af

[ctx: #31270]
en: Ubuntu Normal
nl_NL: Ubuntu Normaal

[ctx: #31271]
en: Ubuntu Bold
nl_NL: Ubuntu Vet

[ctx: #31272]
en: Enable holiday theme
nl_NL: Activeer vakantiethema

[ctx: #31273]
en: Enable wrap around menu
nl_NL: Activeer kader rondom menu

[ctx: #31274]
en: Enable return to start menu scroll
nl_NL: Activeer Terug naar startmenu scroll

[ctx: #31275]
en: Enable visible horizontal submenu
nl_NL: Activeer zichtbaar horizontaal submenu

[ctx: #31276]
en: Extra art work options
nl_NL: Extra art work opties

[ctx: #31277]
en: Enable music visualization on home screen
nl_NL: Activeer muziek visualisatie op startscherm

[ctx: #31278]
en: Enable CD case and disk art
nl_NL: Activeer cd hoes en Disc art

[ctx: #31279]
en: Enable next 5 songs scroller
nl_NL: Activeer volgende 5 nummers scroller

[ctx: #31280]
en: Diffuse music visualization with artist fanart
nl_NL: Verspreidt muziekvisualisatie met artiesten fan-art

[ctx: #31281]
en: Enable background playing media
nl_NL: Activeer achtergrond afspelende media

[ctx: #31282]
en: Home menu
nl_NL: Thuis menu

[ctx: #31283]
en: Enable background video in PVR windows
nl_NL: Activeer achtergrond video in PVR scherm

[ctx: #31288]
en: Select icon
nl_NL: Ikoon selecteren

[ctx: #31289]
en: Icon
nl_NL: Ikoon

[ctx: #31291]
en: Submenu set
nl_NL: Submenu instelling

[ctx: #31292]
en: Add-on set
nl_NL: Add-on instelling

[ctx: #31293]
en: Widget set
nl_NL: Widget instelling

[ctx: #31294]
en: Background type
nl_NL: Achtergrond type

[ctx: #31295]
en: Live content
nl_NL: Live inhoud

[ctx: #31296]
en: Movie fanart
nl_NL: film fan-art

[ctx: #31297]
en: TVShow fanart
nl_NL: TV series fan-art

[ctx: #31298]
en: Concerts fanart
nl_NL: Concerten fan-art

[ctx: #31299]
en: Artists fanart
nl_NL: Artiesten Fan-art

[ctx: #31300]
en: Current temperature
nl_NL: Huidige temperatuur

[ctx: #31301]
en: Last updated
nl_NL: Laatst bijgewerkt

[ctx: #31302]
en: Outlook -
nl_NL: Uitzicht -

[ctx: #31304]
en: Supported addons and scripts
nl_NL: Ondersteunde add-ons en scripts

[ctx: #31305]
en: Initial defaults
nl_NL: Initiële standaard

[ctx: #31306]
en: Reset
nl_NL: Herstel

[ctx: #31307]
en: Hide fanart
nl_NL: Fanart verbergen

[ctx: #31308]
en: Movie details
nl_NL: Filmdetails

[ctx: #31309]
en: Memory used:
nl_NL: Gebruikt geheugen:

[ctx: #31310]
en: Track number
nl_NL: Tracknummer

[ctx: #31316]
en: Select add-on set
nl_NL: Selecteer add-on instelling

[ctx: #31317]
en: Set fanart path
nl_NL: Instellen Fanart locatie

[ctx: #31318]
en: Up one level
nl_NL: Een niveau omhoog

[ctx: #31319]
en: Selected profile
nl_NL: Geselecteerd profiel

[ctx: #31320]
en: Last logged in
nl_NL: Laatst ingelogd op

[ctx: #31321]
en: Library mode
nl_NL: Bibliotheek mode

[ctx: #31322]
en: Aired
nl_NL: Uitgezonden

[ctx: #31323]
en: Use banners
nl_NL: Gebruik banners

[ctx: #31324]
en: Hide logo
nl_NL: Verberg logo

[ctx: #31325]
en: Playlist options
nl_NL: Afspeellijst opties

[ctx: #31326]
en: Created
nl_NL: Gemaakt

[ctx: #31327]
en: Resolution
nl_NL: Resolutie

[ctx: #31328]
en: Recently added
nl_NL: Onlangs toegevoegd

[ctx: #31329]
en: [B]Timer set![/B] [COLOR=grey2] - System auto shutdown in[/COLOR]
nl_NL: [B]Timer geconfigureerd![/B] [COLOR=grey2] - Systeem schakelt automatisch uit over[/COLOR]

[ctx: #31330]
en: Click button to play[CR][CR]movie trailer
nl_NL: Klik op de knop om af te spelen[CR][CR]Filmtrailer

[ctx: #31332]
en: Alternate fanArt
nl_NL: Alternatieve fanart

[ctx: #31334]
en: Shutdown menu
nl_NL: Afsluit menu

[ctx: #31335]
en: Select submenu set
nl_NL: Selecteer submenu instelling

[ctx: #31336]
en: Select menu item
nl_NL: Selecteer menu item

[ctx: #31337]
en: Global skin options
nl_NL: Globale skin opties

[ctx: #31338]
en: Favourites window
nl_NL: Favorieten scherm

[ctx: #31339]
en: User video OSD button user selection
nl_NL: Gebruiker video OSD knop selectie

[ctx: #31340]
en: Enable logo artwork for all media
nl_NL: Activeer logo artwork voor alle media

[ctx: #31341]
en: Enable clearart and character art for movies and TV shows
nl_NL: Activeer clearart en karakter art voor films en TV-series

[ctx: #31342]
en: Enable discart for all media
nl_NL: Activeer discart voor alle media

[ctx: #31343]
en: Download art
nl_NL: Art downloaden

[ctx: #31345]
en: Show user video OSD button
nl_NL: Laat gebruiker video OSD knop zien

[ctx: #31346]
en: Up one level
nl_NL: Een niveau omhoog

[ctx: #31351]
en: Pause
nl_NL: Pauze

[ctx: #31353]
en: Fast forward
nl_NL: Vooruitspoelen

[ctx: #31354]
en: Rewind
nl_NL: Terugspoelen

[ctx: #31355]
en: Movie menu
nl_NL: Filmmenu

[ctx: #31356]
en: Download subtitles
nl_NL: Download ondertitels

[ctx: #31359]
en: User video OSD button
nl_NL: Gebruiker Video OSD knop

[ctx: #31360]
en: Watch as 2D
nl_NL: Bekijk als 2D

[ctx: #31361]
en: Change mode
nl_NL: Verander modus

[ctx: #31362]
en: Enabled
nl_NL: Geactiveerd

[ctx: #31363]
en: Global background
nl_NL: Globale Achtergrond

[ctx: #31364]
en: Holiday theme
nl_NL: Vakantiethema

[ctx: #31365]
en: Select main font colour
nl_NL: Selecteer hoofd lettertype kleur

[ctx: #31366]
en: Current theme
nl_NL: Huidig thema

[ctx: #31369]
en: Select main OSD colour
nl_NL: Selecteer hoofd OSD kleur

[ctx: #31370]
en: Instant
nl_NL: Gelijk

[ctx: #31371]
en: Delayed
nl_NL: Vertraagd

[ctx: #31372]
en: Enable video OSD start playing introduction
nl_NL: Activeer Video OSD start afspelen van introductie

[ctx: #31373]
en: Enable video OSD plot on pause
nl_NL: Activeer Video OSD plot bij pauze

[ctx: #31375]
en: Use graphical textures on keyboards
nl_NL: Gebruik grafische knoppen op toetsenborden

[ctx: #31376]
en: Use autocomplete on keyboards
nl_NL: Gebruik woordenzoeker op toetsenborden

[ctx: #31377]
en: Enable video codec info on OSD menu
nl_NL: Activeer Video codec informatie bij OSD Menu

[ctx: #31380]
en: Enable playlist widget script
nl_NL: Activeer afspeellijst widget script

[ctx: #31381]
en: Configure script.randomandlastitems
nl_NL: Configureer script.randomandlastitems

[ctx: #31382]
en: Playlist widget should [B]randomize[/B] the playlist sort order
nl_NL: Afspeellijst widget zou [B]willekeurig[/B] de afspeellijstvolgorde sorteren

[ctx: #31383]
en: Enable video artwork to show with OSD information
nl_NL: Activeer video artwork te tonen met OSD informatie

[ctx: #31384]
en: Enable music artwork to show with OSD information
nl_NL: Activeer muziek artwork te tonen met OSD informatie

[ctx: #31385]
en: Hide text label in wide icon view
nl_NL: Verberg tekst labels in wijde ikoon view

[ctx: #31386]
en: Music OSD settings
nl_NL: Muziek OSD instellingen

[ctx: #31387]
en: Video OSD settings
nl_NL: Video OSD instellingen

[ctx: #31388]
en: Media View settings
nl_NL: Media weergave instellingen

[ctx: #31390]
en: Skin default
nl_NL: Skinstandaard

[ctx: #31391]
en: Skin default with no caps
nl_NL: Skin standaard zonder hoofdletters

[ctx: #31392]
en: Arial based
nl_NL: Gebaseerd op Arial

[ctx: #31393]
en: Massive
nl_NL: Massief

[ctx: #31397]
en: Enable TV show next aired
nl_NL: Activeer TV serie volgende uitzending

[ctx: #31398]
en: Configure script.tv.show.next.aired
nl_NL: Configureer script.tv.show.next.aired

[ctx: #31402]
en: Enable disk type media cases
nl_NL: Activeer DVD type media hoesjes

[ctx: #31403]
en: Enable single global background
nl_NL: Activeer enkele Globale Achtergrond

[ctx: #31404]
en: Default focused menu item
nl_NL: Standaard gefocust menu item

[ctx: #31411]
en: First run help...
nl_NL: Eerste sessie hulp...

[ctx: #31412]
en: This tab signifies that there is a menu off to the side of this window that contains extra options for this section. To access the menu, navigate to the left with your remote control or keyboard or place your mouse pointer over the tab. [CR][CR]Click "OK" to close this dialogue. It will not appear again.
nl_NL: Deze tab betekent dat er een menu met extra opties voor deze sectie aan de zijkant van het scherm beschikbaar is. Voor toegang tot het menu, navigeer naar links met de afstandsbediening of toetsenbord of ga met de muisaanwijzer naar de tab. [CR][CR]Klik "Ok" om het dialoogscherm te sluiten. Deze zal niet meer worden getoond.

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
nl_NL: Lokale ondertitel beschikbaar

[ctx: #31420]
en: Login
nl_NL: Log-in

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
nl_NL: Selecteer jouw Kodi Gebruikersprofiel[CR]om in te loggen en door te gaan

[ctx: #31422]
en: Show or hide the login screen at startup.
nl_NL: Toon of verberg het log-in scherm bij opstarten

[ctx: #31423]
en: Select the profile that will be used at startup when the login screen is disabled.
nl_NL: Selecteer het profiel dat moet worden gebruikt bij opstarten wanneer het log-in scherm is gedeactiveerd.

[ctx: #31425]
en: Concerts
nl_NL: Concerten

[ctx: #31427]
en: Concerts
nl_NL: Concerten

[ctx: #31429]
en: Cinema
nl_NL: Bioscoop

[ctx: #31430]
en: [B]PLAYER SETTINGS[/B][CR][CR]Configure actions that can be used during playback · Configure how media content is played
nl_NL: [B]SPELER INSTELLINGEN[/B][CR][CR]Configureer acties die tijdens afspelen gebruikt kunnen worden · Configureer how media inhoud wordt afgespeeld

[ctx: #31431]
en: [B]LIBRARY SETTINGS[/B][CR][CR]Configure how the library/file views display media content ·  Configure how library lists/views are navigated · Configure the media database options
nl_NL: [B]BIBLIOTHEEK INSTELLINGEN[/B][CR][CR]Configureer hoe de bibliotheek/bestand weergave media inhoud laat zien ·  Configureer hoe bibliotheek door lijsten/weergaven wordt genavigeerd ·  Configureer de media database opties

[ctx: #31432]
en: [B]PVR SETTINGS[/B][CR][CR]Configure how the channels & guide are managed  · Configure how Live TV and recordings are managed
nl_NL: [B]PVR INSTELLINGEN[/B][CR][CR]Configureer hoe the kanalen & gids gemanaged worden ·  Configureer hoe Live TV en opnames gemanaged worden

[ctx: #31433]
en: [B]ADD-ONS SETTINGS[/B][CR][CR]Configure your installed add-ons · Browse for and install add-ons from kodi.tv
nl_NL: [B]ADD-ONS INSTELLINGEN[/B][CR][CR]Configureer je geïnstalleerde add-ons ·  Loop door en installeer add-ons van kodi.tv

[ctx: #31434]
en: [B]SERVICES SETTINGS[/B][CR][CR]Configure & manage media sharing services · Configure web server · Configure & manage the weather service
nl_NL: [B]SERVICES INSTELLINGEN[/B][CR][CR]Configureer & manage media deel services · Confiugreer web server · Configureer & manage weer service

[ctx: #31435]
en: [B]SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Configure display · Configure audio · Configure internet access · Configure power saving· Configure logging
nl_NL: [B]SYSTEEM INSTELLINGEN[/B][CR][CR]Configureer scherm · Configureer geluid · Configureer internet toegang · Configureer vermogensbesparing · Configureer logging

[ctx: #31436]
en: [B]INTERFACE SETTINGS[/B][CR][CR]Configure skin · Configure region · Configure control · Configure screensaver · Configure master lock
nl_NL: [B]INTERFACE INSTELLINGEN[/B][CR][CR]Configureer skin · Configureer regio · Configureer besturing  · Configureer schermbeveiliging · Configureer master slot

[ctx: #31437]
en: [B]CONFIGURE SKIN SETTINGS[/B][CR][CR]Setup the Xonfluence skin · Add and remove home menu items · Change skin backgrounds
nl_NL: [B]SKININSTELLINGEN CONFIGUREREN[/B][CR][CR]Configureer de Xonfluence skin · Thuis menu items toevoegen en verwijderen · Skin achtergronden aanpassen

[ctx: #31440]
en: Select widget set
nl_NL: Selecteer widget set

[ctx: #31441]
en: Hide item
nl_NL: Verberg item

[ctx: #31442]
en: Hidden
nl_NL: Verborgen

[ctx: #31443]
en: Selected
nl_NL: Geselecteerd

[ctx: #31444]
en: Recently played
nl_NL: Recent afgespeeld

[ctx: #31445]
en: Clean library
nl_NL: Maak bibliotheek schoon

[ctx: #31450]
en: Show suspend button
nl_NL: Laat slaap knop zien

[ctx: #31451]
en: Show hibernate button
nl_NL: Laat sluimer knop zien

[ctx: #31452]
en: Show logoff button
nl_NL: Laat uitloggen knop zien

[ctx: #31453]
en: Show mastermode button
nl_NL: Laat mastermode knop zien

[ctx: #31454]
en: Show timer button
nl_NL: Laat timer knop zien

[ctx: #31455]
en: Custom shutdown scripts
nl_NL: Aangepaste afsluit scripts

[ctx: #31456]
en: Enable custom shutdown script
nl_NL: Aangepast afsluit script inschakelen

[ctx: #31457]
en: Custom shutdown script
nl_NL: Aangepast afsluit script

[ctx: #31458]
en: Custom shutdown argument
nl_NL: Aangepast afsluit argument

[ctx: #31459]
en: Enable custom timer script
nl_NL: Aangepast timer script inschakelen

[ctx: #31460]
en: Custom timer script
nl_NL: Aangepast timer script

[ctx: #31461]
en: Custom timer argument
nl_NL: Aangepast timer script argument

[ctx: #31462]
en: Enable custom hibernate script
nl_NL: Aangepast sluimer script inschakelen

[ctx: #31463]
en: Custom hibernate script
nl_NL: Aangepast sluimer script

[ctx: #31464]
en: Custom hibernate argument
nl_NL: Aangepast sluimer script argument

[ctx: #31465]
en: Enable custom suspend script
nl_NL: Aangepast slaap script inschakelen

[ctx: #31466]
en: Custom suspend script
nl_NL: Aangepast slaap script

[ctx: #31467]
en: Custom suspend argument
nl_NL: Aangepast slaap script argument

[ctx: #31491]
en: Launcher
nl_NL: Starter

[ctx: #31492]
en: User data
nl_NL: Gebuikersgegevens

[ctx: #31493]
en: [COLOR=selected][B]Warning!![/B][/COLOR] - Reset skin values to initial install defaults
nl_NL: [COLOR=selected][B]Waarschuwing!![/B][/COLOR] - Breng skin instellingen terug naar initiële waarden

[ctx: #31494]
en: Background path:
nl_NL: Achtergrond map:

[ctx: #31495]
en: Startup
nl_NL: Opstarten

[ctx: #31496]
en: Single image
nl_NL: Enkele afbeelding

[ctx: #31497]
en: Multi image
nl_NL: Meerdere afbeeldingen

[ctx: #31498]
en: No background
nl_NL: Geen achtergrond

[ctx: #31499]
en: Clear menu option
nl_NL: Menu optie verwijzeren

[ctx: #31501]
en: Scheduled time
nl_NL: Geplande tijd

[ctx: #31503]
en: Add group
nl_NL: Voeg groep toe

[ctx: #31504]
en: Rename group
nl_NL: Hernoem groep

[ctx: #31505]
en: Delete group
nl_NL: Verwijder Groep

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
nl_NL: Beschikbare[CR]Groepen

[ctx: #31509]
en: Channel group
nl_NL: Kanaliseer groep

[ctx: #31510]
en: Timer set
nl_NL: Timer instellen

[ctx: #31511]
en: Channel options
nl_NL: Kanaal opties

[ctx: #31648]
en: Low List
nl_NL: Lage lijst

[ctx: #31698]
en: Media certification country
nl_NL: Media certificering land

[ctx: #31699]
en: Extras
nl_NL: Extra's

[ctx: #31700]
en: United States
nl_NL: Verenigde Staten van Amerika

[ctx: #31701]
en: Great Britian
nl_NL: Groot-Brittanje

[ctx: #31702]
en: Germany
nl_NL: Duitsland

[ctx: #31703]
en: Australia
nl_NL: Australië

[ctx: #31706]
en: Brazil
nl_NL: Brazilië

[ctx: #31707]
en: Denmark
nl_NL: Denemarken

[ctx: #31709]
en: Ireland
nl_NL: Ierland

[ctx: #31710]
en: Netherlands
nl_NL: Nederlands

[ctx: #31711]
en: France
nl_NL: Frankrijk

[ctx: #31901]
en: 36-hour forecast
nl_NL: 36-Uur vooruitzicht

[ctx: #31902]
en: Hourly forecast
nl_NL: Uur vooruitzicht

[ctx: #31903]
en: Weekend forecast
nl_NL: Weekend vooruitzicht

[ctx: #31904]
en: Daily forecast
nl_NL: Dagelijkse vooruitzicht

[ctx: #31905]
en: Forecast
nl_NL: Voorspelling

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
nl_NL: Weersvoorspelling ophalen...

[ctx: #31910]
en: Maps
nl_NL: Kaarten

[ctx: #31919]
en: Music path
nl_NL: Muziek map

[ctx: #31920]
en: Music physical folder
nl_NL: Fysieke muziekmap

[ctx: #31921]
en: Centralized fanart directories
nl_NL: Gecentraliseerde FanArt mappen

[ctx: #31922]
en: Enable fanart script
nl_NL: et Fanart script aan

[ctx: #31925]
en: Enable tvtunes
nl_NL: Schakel tvtunes in

[ctx: #31926]
en: Configure script.tvtunes
nl_NL: Configureer script.tvtunes

[ctx: #31929]
en: Enable artist slideshow
nl_NL: Activeer artiesten diavoorstelling

[ctx: #31930]
en: Configure addon.artistslideshow
nl_NL: Configureer addon.artistslideshow

[ctx: #31931]
en: Enable global search
nl_NL: Activeer globaal zoeken

[ctx: #31932]
en: Configure addon.globalsearch
nl_NL: Configureer addon.globalsearch

[ctx: #31933]
en: Enable simple playlists (watch it later)
nl_NL: Activeer simpele afspeellijsten (bekijk het later)

[ctx: #31934]
en: Configure script.simpleplaylists
nl_NL: Configureer script.simpleplaylists

[ctx: #31935]
en: Configure required scripts
nl_NL: Configureer benodigde scripts

[ctx: #31936]
en: Configure service.skin.widgets
nl_NL: Configureer service.skin.widgets

[ctx: #31938]
en: Movie details
nl_NL: Filmdetails

[ctx: #31939]
en: Adjust fanart script cycle rate
nl_NL: Aanpassen Fanart script cyclus snelheid

[ctx: #31940]
en: Seconds
nl_NL: Seconden

[ctx: #31941]
en: Enable running artwork downloader automaticaly after updating library
nl_NL: Activeer draaien van artwork downloader automatisch na updaten bibliotheek

[ctx: #31943]
en: Use default confluence favourites window look and feel
nl_NL: Gebruik standaard confluence favorieten scherm uiterlijk

[ctx: #31950]
en: WEATHER
nl_NL: WEER

[ctx: #31951]
en: PICTURES
nl_NL: AFBEELDINGEN

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
nl_NL: VIDEO'S

[ctx: #31954]
en: MOVIES
nl_NL: SPEELFILMS

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
nl_NL: TV-SERIES

[ctx: #31956]
en: MUSIC
nl_NL: MUZIEK

[ctx: #31957]
en: PROGRAMS
nl_NL: PROGRAMMA'S

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
nl_NL: DISC AFSPELEN

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
nl_NL: SYSTEEM

[ctx: #31961]
en: Disable PVR in view
nl_NL: Zet PVR in weergave uit

[ctx: #31962]
en: Reset paths to skin default
nl_NL: Reset paden naar skin standaard

[ctx: #31963]
en: Reset fanart to skin default
nl_NL: Reset fanart naar skin standaard

[ctx: #31964]
en: Use alternative background folder
nl_NL: Gebruik alternatieve achtergrond map

[ctx: #31965]
en: Multi-image background time per image
nl_NL: Meerdere beelden achtergrond tijd per beeld

[ctx: #31966]
en: Enable custom video info script
nl_NL: Activeer aangepast video info script

[ctx: #31967]
en: Custom video info script command
nl_NL: Aangepast video info script commando

[ctx: #31968]
en: Widget format
nl_NL: Widget formaat

[ctx: #31969]
en: Airs
nl_NL: wordt uitgezonden op

[ctx: #31970]
en: Enable DVD cases
nl_NL: Zet DVD hoesjes aan

[ctx: #31971]
en: Wrap around lists on video fanart view
nl_NL: Lijsten doorlpen bij video fanart view

[ctx: #31972]
en: Enable shorter plot outline
nl_NL: Zet kortere plot outline aan

[ctx: #31973]
en: DVD drive
nl_NL: DVD station

[ctx: #31974]
en: Show seconds on clock display
nl_NL: Laat seconden zien op clock scherm

[ctx: #31975]
en: Sideblade label size and location
nl_NL: Zijblad label grootte en locatie

[ctx: #31976]
en: Top
nl_NL: Boven

[ctx: #31977]
en: Small label
nl_NL: Klein label

[ctx: #31978]
en: Bottom
nl_NL: Onder

[ctx: #31979]
en: Reload
nl_NL: Herlaad

[ctx: #31980]
en: Save settings and reload Xonfluence
nl_NL: Sla settings op and herlaad Xonfluence

[ctx: #31981]
en: Kodi intro movie path
nl_NL: Kodi intro film pad

[ctx: #31982]
en: Custom widgets limit amount
nl_NL: Max aantal aangepaste widgets

[ctx: #31983]
en: Dialog look and feel
nl_NL: Dialoog uiterlijk

[ctx: #31984]
en: Classic
nl_NL: Klassiek

[ctx: #31987]
en: Menu look and feel
nl_NL: Menu uiterlijk

[ctx: #31988]
en: Graphics
nl_NL: Grafisch

[ctx: #31989]
en: Graphics & focused text
nl_NL: Grafisch & focused tekst

[ctx: #31990]
en: Graphics & text
nl_NL: Grafisch & tekst

[ctx: #31991]
en: Item border size
nl_NL: Onderdeel rand grootte

[ctx: #31992]
en: Small
nl_NL: Klein

[ctx: #31993]
en: Medium
nl_NL: Middel

[ctx: #31994]
en: Large
nl_NL: Groot

[ctx: #31995]
en: Live weather
nl_NL: Live weer

[ctx: #31996]
en: Shortcuts
nl_NL: Snelkoppelingen

[ctx: #31997]
en: Show clock on full screen video
nl_NL: Laat klok op volledig scherm video zien

[ctx: #31998]
en: Recently added
nl_NL: Recent toegevoegd

[ctx: #31999]
en: Resolution
nl_NL: Resolutie

[ctx: #32000]
en: Visible in Master mode only
nl_NL: Alleen zichtbaar in beheerprofiel
