KODI Main - en to sk_SK translation catalogue (138 entries)

[ctx: #31000]
en: Change your
sk_SK: Zmeňte vaše

[ctx: #31003]
en: Power options
sk_SK: Nastavenia napájania

[ctx: #31004]
en: Working...
sk_SK: Pracujem...

[ctx: #31005]
en: Hide information
sk_SK: Skryť informáciu

[ctx: #31006]
en: View options
sk_SK: Zobrazenie

[ctx: #31007]
en: Video process information
sk_SK: Informácie o spracovaní videa

[ctx: #31008]
en: Full screen
sk_SK: Celá obrazovka

[ctx: #31009]
en: Total duration
sk_SK: Celkové trvanie

[ctx: #31010]
en: Hardware decoding
sk_SK: Hardwérové dekódovanie

[ctx: #31011]
en: Inactive
sk_SK: Neaktívne

[ctx: #31012]
en: Decoder
sk_SK: Dekóder

[ctx: #31013]
en: Audio process information
sk_SK: Informácie o spracovaní zvuku

[ctx: #31014]
en: Memory used
sk_SK: Použitá pamäť

[ctx: #31023]
en: Playing
sk_SK: Práve hrá

[ctx: #31024]
en: Page
sk_SK: Strana

[ctx: #31025]
en: Items
sk_SK: Položky

[ctx: #31026]
en: Misc options
sk_SK: Ďalšie nastavenia

[ctx: #31027]
en: Location
sk_SK: Mesto

[ctx: #31028]
en: Poster wrap
sk_SK: Obal posteru

[ctx: #31031]
en: Pic thumbs
sk_SK: Obrázky náhľadov

[ctx: #31032]
en: Image wrap
sk_SK: Obal obrázku

[ctx: #31033]
en: Info
sk_SK: Informácie

[ctx: #31039]
en: Actions
sk_SK: Akcie

[ctx: #31040]
en: Now playing
sk_SK: Práve hrá

[ctx: #31042]
en: PLAYING
sk_SK: PREHRÁVA SA

[ctx: #31043]
en: PAUSED
sk_SK: PAUZA

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
sk_SK: PRETÁČA SA DOPREDU

[ctx: #31045]
en: REWIND
sk_SK: PRETÁČA SA DOZADU

[ctx: #31046]
en: SEEKING
sk_SK: VYHĽADÁVANIE

[ctx: #31048]
en: Visualisation presets
sk_SK: Predvoľby vizualizácie

[ctx: #31049]
en: End time
sk_SK: Čas konca

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
sk_SK: Triediť: Vzostupne

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
sk_SK: Triediť: Zostupne

[ctx: #31055]
en: Open playlist
sk_SK: Otvoriť playlist

[ctx: #31056]
en: Save playlist
sk_SK: Uložiť playlist

[ctx: #31057]
en: Close playlist
sk_SK: Zatvoriť playlist

[ctx: #31058]
en: System music files
sk_SK: Hudobné súbory systému

[ctx: #31059]
en: Current playlist
sk_SK: Aktuálny playlist

[ctx: #31061]
en: Current selected
sk_SK: Aktuálne vybraný

[ctx: #31101]
en: Home screen options
sk_SK: Informácie na Domovskej stránke

[ctx: #31102]
en: Background
sk_SK: Pozadie

[ctx: #31103]
en: Show "Paused" in picture slideshow
sk_SK: Zobrazovať "Pauza" pri prezentácii obrázkov

[ctx: #31104]
en: Play trailers in a window [COLOR=grey3](Video information dialogue only)[/COLOR]
sk_SK: Prehrávať ukážky v okne [COLOR=grey3](iba z okna Informácie o videu)[/COLOR]

[ctx: #31106]
en: Miscellaneous options
sk_SK: Rôzne nastavenia

[ctx: #31107]
en: Hide flagging read from video filenames [COLOR=grey3](e.g. Blu-ray, HD-DVD)[/COLOR]
sk_SK: Nezobrazovať ikonky zdroja videa [COLOR=grey3](napr. Blu-ray, HD-DVD)[/COLOR]

[ctx: #31108]
en: Hide main menu buttons
sk_SK: Skryť položky hlavného menu

[ctx: #31109]
en: Enable custom background
sk_SK: Aktivovať vlastné pozadie

[ctx: #31110]
en: Background path:
sk_SK: Cesta k pozadiu:

[ctx: #31111]
en: Hide
sk_SK: Skryť

[ctx: #31112]
en: Options
sk_SK: Možnosti

[ctx: #31116]
en: Show recently added albums
sk_SK: Zobraziť naposledy pridané albumy

[ctx: #31117]
en: Show recently added videos
sk_SK: Zobrazovať naposledy pridané videá

[ctx: #31118]
en: Home page programs submenu
sk_SK: Domovská stránka / podmenu Programy

[ctx: #31119]
en: Hide background fanart
sk_SK: Skryť Fanart na pozadí

[ctx: #31122]
en: Hide EPG if RDS is present on channel window
sk_SK: Ak je v okne kanálu informácia RDS, skryť EPG

[ctx: #31124]
en: Show background "Now playing" video
sk_SK: Zobrazovať práve prehrávané video na pozadí

[ctx: #31125]
en: Show background "Now playing" visualisation
sk_SK: Zobrazovať práve prehrávanú vizualizáciu na pozadí

[ctx: #31128]
en: Lyrics
sk_SK: Texty skladieb

[ctx: #31129]
en: Hide fanart in full screen visualisation
sk_SK: Skryť Fanart pri vizualizácii na celú obrazovku

[ctx: #31132]
en: Lyrics add-on
sk_SK: Doplnok Texty skladieb

[ctx: #31134]
en: Home page "Videos" submenu
sk_SK: Domovská stránka / podmenu Videá

[ctx: #31135]
en: Home page "Music" submenu
sk_SK: Domovská stránka / podmenu Hudba

[ctx: #31136]
en: Home page "Pictures" submenu
sk_SK: Domovská stránka / podmenu Obrázky

[ctx: #31140]
en: Music OSD
sk_SK: Hudobný OSD

[ctx: #31142]
en: Settings level
sk_SK: Úroveň nastavení

[ctx: #31200]
en: Shortcuts
sk_SK: Odkazy

[ctx: #31203]
en: Choose your song
sk_SK: Vyberte si vašu skladbu

[ctx: #31205]
en: Lyrics source
sk_SK: Zdroj textov skladieb

[ctx: #31206]
en: Found
sk_SK: Nájdené

[ctx: #31207]
en: Find more items
sk_SK: Hľadať viac položiek

[ctx: #31208]
en: Upcoming episodes
sk_SK: Pripravované časti

[ctx: #31300]
en: Current temperature
sk_SK: Aktuálna teplota

[ctx: #31301]
en: Last updated
sk_SK: Naposledy aktualizované

[ctx: #31303]
en: Data provider
sk_SK: Počasie Vám prináša

[ctx: #31308]
en: Movie details
sk_SK: Podrobnosti o filme

[ctx: #31309]
en: Memory used:
sk_SK: Použitá pamäť:

[ctx: #31310]
en: Track number
sk_SK: Číslo skladby

[ctx: #31319]
en: Selected profile
sk_SK: Vybratý profil

[ctx: #31320]
en: Last logged in
sk_SK: Posledné prihlásenie

[ctx: #31322]
en: Aired
sk_SK: Vysielané

[ctx: #31325]
en: Playlist options
sk_SK: Nastavenia Playlistu

[ctx: #31326]
en: Created
sk_SK: Vytvorené

[ctx: #31327]
en: Resolution
sk_SK: Rozlíšenie

[ctx: #31328]
en: Recently added
sk_SK: Naposledy pridané

[ctx: #31329]
en: [B]Timer set![/B] [COLOR=grey2] - System auto shutdown in[/COLOR]
sk_SK: [B]Časovač nastavený![/B] [COLOR=grey2] - Systém sa automaticky vypne za[/COLOR]

[ctx: #31330]
en: Click button to play[CR][CR]movie trailer
sk_SK: Pre spustenie ukážky[CR][CR]stlačte tlačidlo

[ctx: #31331]
en: Album details
sk_SK: Podrobnosti o albume

[ctx: #31351]
en: Pause
sk_SK: Pauza

[ctx: #31352]
en: Stop
sk_SK: Zastaviť

[ctx: #31353]
en: Fast forward
sk_SK: Posunúť dopredu

[ctx: #31354]
en: Rewind
sk_SK: Pretočiť dozadu

[ctx: #31355]
en: Movie menu
sk_SK: Menu filmu

[ctx: #31356]
en: Download subtitles
sk_SK: Stiahnuť titulky

[ctx: #31360]
en: Watch as 2D
sk_SK: Pozerať ako 2D

[ctx: #31361]
en: Change mode
sk_SK: Zmeniť režim

[ctx: #31362]
en: Enabled
sk_SK: Aktívne

[ctx: #31390]
en: Skin default
sk_SK: Predvolený vzhľad

[ctx: #31391]
en: Skin default with no caps
sk_SK: Predvolený vzhľad bez veľkých písmen

[ctx: #31392]
en: Arial based
sk_SK: Arial

[ctx: #31411]
en: First run help...
sk_SK: Pomocník po prvom spustení...

[ctx: #31412]
en: This tab signifies that there is a menu off to the side of this window that contains extra options for this section. To access the menu, navigate to the left with your remote control or keyboard or place your mouse pointer over the tab. [CR][CR]Click "OK" to close this dialogue. It will not appear again.
sk_SK: Táto záložka zvýrazňuje, že sa na bočnej strane okna nachádza skryté menu. Aby ste sa k nemu dostali, kurzorovými tlačidlami na vašom diaľkovom ovládači alebo klávesnici choďte doľava, prípadne umiestnite kurzor myši ponad túto záložku. [CR][CR]Kliknutím na tlačidlo "OK" sa zavrie toto dialógové okno. V budúcnosti sa už nezobrazí.

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
sk_SK: Dostupné lokálne titulky

[ctx: #31420]
en: Login
sk_SK: Prihlásiť

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
sk_SK: Vyberte váš používateľský profil Kodi[CR]pre prihlásenie a pokračovanie

[ctx: #31422]
en: Show or hide the login screen at startup.
sk_SK: Zobraziť alebo skryť prihlasovaciu obrazovku pri štarte.

[ctx: #31423]
en: Select the profile that will be used at startup when the login screen is disabled.
sk_SK: Zvoľte profil, ktorý bude použitý pri štarte, ak je prihlasovacia obrazovka vypnutá.

[ctx: #31430]
en: [B]PLAYER SETTINGS[/B][CR][CR]Configure actions that can be used during playback · Configure how media content is played
sk_SK: [B]NASTAVENIA PREHRÁVAČA[/B][CR][CR]Konfigurujte akcie, ktoré je možné použiť počas prehrávania · Konfigurujte ako sa má zobraziť mediálny obsah

[ctx: #31431]
en: [B]LIBRARY SETTINGS[/B][CR][CR]Configure how the library/file views display media content ·  Configure how library lists/views are navigated · Configure the media database options
sk_SK: [B]NASTAVENIA KNIŽNICE[/B][CR][CR]Konfigurujte ako zobrazenia knižnice/súborov zobrazia mediálny obsah ·  Konfigurujte ako sa má navigovať v zoznamoch/zobrazeniach knižnice · Konfigurujte možnosti databázy médií

[ctx: #31432]
en: [B]PVR SETTINGS[/B][CR][CR]Configure how the channels & guide are managed  · Configure how Live TV and recordings are managed
sk_SK: [B]PVR NASTAVENIA[/B][CR][CR]Nakonfigurujte ako sa majú spravovať kanály a tv program  · Nakonfigurujte ako sa má spravovať televízia a nahrávky

[ctx: #31433]
en: [B]ADD-ONS SETTINGS[/B][CR][CR]Configure your installed add-ons · Browse for and install add-ons from kodi.tv
sk_SK: [B]NASTAVENIA DOPLNKOV[/B][CR][CR]Konfigurujte vaše nainštalované doplnky · Prehľadávajte a inštalujte si doplnky z kodi.tv

[ctx: #31434]
en: [B]SERVICES SETTINGS[/B][CR][CR]Configure & manage media sharing services · Configure web server · Configure & manage the weather service
sk_SK: [B]NASTAVENIA SLUŽIEB[/B][CR][CR]Konfigurujte a spravujte služby pre zdieľanie médií · Konfigurujte webový server · Konfigurujte a spravujte službu pre počasie

[ctx: #31435]
en: [B]SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Configure display · Configure audio · Configure internet access · Configure power saving· Configure logging
sk_SK: [B]NASTAVENIA SYSTÉMU[/B][CR][CR]Konfigurujte obrazovku · Konfigurujte zvuk · Konfigurujte prístup k internetu · Konfigurujte úsporný režim· Konfigurujte záznam udalostí

[ctx: #31436]
en: [B]INTERFACE SETTINGS[/B][CR][CR]Configure skin · Configure region · Configure control · Configure screensaver · Configure master lock
sk_SK: [B]NASTAVENIA PROSTREDIA[/B][CR][CR]Konfigurujte vzhľad · Konfigurujte región · Konfigurujte ovládanie · Konfigurujte šetrič obrazovky · Konfigurujte hlavný zámok

[ctx: #31501]
en: Scheduled time
sk_SK: Naplánovaný čas

[ctx: #31503]
en: Add group
sk_SK: Pridať skupinu

[ctx: #31504]
en: Rename group
sk_SK: Premenovať skupinu

[ctx: #31505]
en: Delete group
sk_SK: Vymazať skupinu

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
sk_SK: Dostupné[CR]skupiny

[ctx: #31509]
en: Channel group
sk_SK: Skupina kanálov

[ctx: #31510]
en: Timer set
sk_SK: Časovač nastavený

[ctx: #31511]
en: Channel options
sk_SK: Možnosti kanálu

[ctx: #31901]
en: 36-hour forecast
sk_SK: 36-hodinová predpoveď

[ctx: #31902]
en: Hourly forecast
sk_SK: Hodinová predpoveď

[ctx: #31903]
en: Weekend forecast
sk_SK: Víkendová predpoveď

[ctx: #31904]
en: Daily forecast
sk_SK: Denná predpoveď

[ctx: #31905]
en: Forecast
sk_SK: Predpoveď

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
sk_SK: Zisťujem informácie o počasí...

[ctx: #31910]
en: Maps
sk_SK: Mapy

[ctx: #31950]
en: WEATHER
sk_SK: POČASIE

[ctx: #31951]
en: PICTURES
sk_SK: OBRÁZKY

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
sk_SK: VIDEÁ

[ctx: #31954]
en: MOVIES
sk_SK: FILMY

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
sk_SK: SERIÁLY

[ctx: #31956]
en: MUSIC
sk_SK: HUDBA

[ctx: #31957]
en: PROGRAMS
sk_SK: PROGRAMY

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
sk_SK: PREHRAŤ DISK

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
sk_SK: SYSTÉM

[ctx: #31960]
en: RADIO
sk_SK: RÁDIO
