KODI Main - en to sq_AL translation catalogue (57 entries)

[ctx: #31004]
en: Working...
sq_AL: Në Funksionim...

[ctx: #31006]
en: View options
sq_AL: Opcionet e pamjes

[ctx: #31008]
en: Full screen
sq_AL: Ekrani i plotë

[ctx: #31023]
en: Playing
sq_AL: Duke riprodhuar

[ctx: #31024]
en: Page
sq_AL: Faqe

[ctx: #31025]
en: Items
sq_AL: Artikuj

[ctx: #31027]
en: Location
sq_AL: Lokalizimi

[ctx: #31042]
en: PLAYING
sq_AL: DUKE LUAJTUR

[ctx: #31043]
en: PAUSED
sq_AL: PAUZUAR

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
sq_AL: PËRSHPEJTO

[ctx: #31045]
en: REWIND
sq_AL: RIKTHE

[ctx: #31046]
en: SEEKING
sq_AL: Duke kërkuar

[ctx: #31049]
en: End time
sq_AL: Koha e përfundimit

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
sq_AL: Rendit: Me Ngjitje

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
sq_AL: Rendit: Me Zbritje

[ctx: #31055]
en: Open playlist
sq_AL: Hap playlist’ën

[ctx: #31056]
en: Save playlist
sq_AL: Ruaj playlist’ën

[ctx: #31057]
en: Close playlist
sq_AL: Mbyll playlist’ën

[ctx: #31058]
en: System music files
sq_AL: Skeda muzikore të sistemit

[ctx: #31059]
en: Current playlist
sq_AL: Playlist’a aktuale

[ctx: #31101]
en: Home screen options
sq_AL: Opcionet e ekranit kryesor

[ctx: #31102]
en: Background
sq_AL: Sfondi

[ctx: #31106]
en: Miscellaneous options
sq_AL: Opcione të ndryshme

[ctx: #31109]
en: Enable custom background
sq_AL: Aktivoni sfond të perzonalizuar

[ctx: #31110]
en: Background path:
sq_AL: Rregjistri i Sfondit

[ctx: #31111]
en: Hide
sq_AL: Fsheh

[ctx: #31112]
en: Options
sq_AL: Opcionet

[ctx: #31128]
en: Lyrics
sq_AL: Tekste Këngësh

[ctx: #31140]
en: Music OSD
sq_AL: OSD Muizikë

[ctx: #31200]
en: Shortcuts
sq_AL: Shkurtor

[ctx: #31206]
en: Found
sq_AL: Gjetur

[ctx: #31303]
en: Data provider
sq_AL: Pajisës i të Dhënave

[ctx: #31322]
en: Aired
sq_AL: Në Transmetim

[ctx: #31326]
en: Created
sq_AL: Krijuar

[ctx: #31327]
en: Resolution
sq_AL: Zbërthimi

[ctx: #31329]
en: [B]Timer set![/B] [COLOR=grey2] - System auto shutdown in[/COLOR]
sq_AL: [B]"Timer" ështe vendosur![/B] [COLOR=grey2] - Auto mbyllja në [/COLOR]

[ctx: #31351]
en: Pause
sq_AL: Pauzo

[ctx: #31352]
en: Stop
sq_AL: Ndalo

[ctx: #31354]
en: Rewind
sq_AL: Rikthe

[ctx: #31355]
en: Movie menu
sq_AL: Meny Filmi

[ctx: #31362]
en: Enabled
sq_AL: Aktivuar

[ctx: #31390]
en: Skin default
sq_AL: Standarte e Maskës

[ctx: #31392]
en: Arial based
sq_AL: Në Arial

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
sq_AL: Subtitra lokal në dispozicion

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
sq_AL: Grupë në dispzicion[CR]

[ctx: #31905]
en: Forecast
sq_AL: Parashikimi

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
sq_AL: Duke tërhequr parashikimin...

[ctx: #31910]
en: Maps
sq_AL: Hartat

[ctx: #31950]
en: WEATHER
sq_AL: Moti

[ctx: #31951]
en: PICTURES
sq_AL: Fotografit

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
sq_AL: Videot

[ctx: #31954]
en: MOVIES
sq_AL: Filmat

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
sq_AL: Emisionet televizive

[ctx: #31956]
en: MUSIC
sq_AL: Muzik

[ctx: #31957]
en: PROGRAMS
sq_AL: Programet

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
sq_AL: Luaj diskun

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
sq_AL: Sistemi
