XBMC Skins - en to uz translation catalogue (10 entries)

[ctx: #31006]
en: View Options
uz: Ko'rish parametrlari

[ctx: #31008]
en: Full screen
uz: To'liq ekran

[ctx: #31019]
en: Network
uz: Tarmoq

[ctx: #31058]
en: PVR information
uz: PVR ma'lumoti

[ctx: #31502]
en: Live TV
uz: TV

[ctx: #31503]
en: Add Group
uz: Guruhni qo'shish

[ctx: #31504]
en: Rename Group
uz: Guruh nomini o'zgartirish

[ctx: #31505]
en: Delete Group
uz: Guruhni o'chirish

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
uz: Mavjud[CR]guruhlar

[ctx: #31511]
en: Channel Options
uz: Kanal parametrlari
